Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 30 évesen egyedül vagy lakótár...

30 évesen egyedül vagy lakótárssal jobb élni szerintetek?

Figyelt kérdés
Lakótárssal soha életemben nem éltem,nyilván olcsóbban kijön valakivel összeköltözni,de olvastam sok rosszat is itt az oldalon hogy milyen pocsék lakótársakat fogtak ki az emberek
2023. máj. 19. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Személye válogatja. Én nem szeretem idegenhsz alkalmazkodni.

A szerelmem, a család, az más.

2023. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
30 évesen legjobb az embernek a párjával élnie.
2023. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül!
2023. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Macskákkal.
2023. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

a lakótárs csak probléma. Egyedül élni a legjobb.

(ezt most a kérdésre értem)

2023. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem azért szoktak fiatalok másokkal élni, mert az olyan jó, hanem mert sokkal olcsóbb. Én évekig laktam mással. Nem volt kényszer, de azért jól esett, hogy maradt pénz hó végére is a pénztárcámban. Ha egyedül béreltem volna, nem maradt volna.

Ha haverral, ismerőssel tudsz összeköltözni, akkor tök jó is lehet, de ilyen idősen többnyire már mindenki a párjával él, így ez egyre kevésbé opció.

2023. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Olyan embert keress (munkatárs, régi iskolatárs...), akivel bizonyára megértitek egymást, hiszen ismeritek a másikat. Különben kockázatos, de kiadáscsökkentő a páros.
2023. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen életkorban egyedül jobb élni, mint lakótárssal (mármint ha lakótárs alatt egy idegent értünk, nem családtagot).

Az, hogy anyagilag mi éri meg jobban, az egy másik kérdés.

2023. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan baráttal költözöl össze, akinek az életvitele a tiéddel összeegyeztethető, akkor elég poén együtt élni és anyagilag is jobban jársz vele.

Persze vannak hátrányai is, nem kell őket részleteznem szerintem.


Nem életkortól függnek a hátrányai, ha a lakótársad egy lusta disznó vagy rendszeresen felébreszt az életmódja miatt, akkor az mindenképp zavaró, tök mindegy, hogy 30 éves vagy vagy 25.

2023. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kortól is függ, mert ahogy idősödik valaki egyre kevésbé tud másokat tolerálni. Huszonéves korom elején imádtam együtt lakni a tizenéveskori barátaimmal egyetem alatt albérletben, most harminchoz közel már utáltam lakótárssal lakni és ezért költöztem külön.


Ha kérdező te soha nem laktál senkivel, akkor baromi nehéz lesz máshoz alkalmazkodni, első sorban barátban, ismerősben gondolkodj, ne totál idegenben.

2023. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!