Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül élni vagy egy rossz...

Egyedül élni vagy egy rossz kapcsolatban, esetleg lakótárssal?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb választás?

2022. szept. 27. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Egyedül, lakótárssal csak akkor, ha megbizható jó arc.

rossz kapcsolatban triplán rossz.

2022. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nincs gondom az egyedül éléssel, úgyhogy szerintem az a legjobb választás ezek közül.

Lakótársra nem vágyom. Ahhoz nagyon jó fejnek, szinte jó barátnak kéne lennie, és olyannak, akivel hasonlóak a szokásaink, ugyanúgy gondolkodunk a tisztaságról, stb.

A rossz kapcsolatnál meg minden jobb.

2022. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképpen inkább egyedül, mint valakivel, akivel nem jó. A lakótárs kétesélyes, nagyon jól és szörnyen is elsülhet.
2022. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedul
2022. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a legjobb. Ha van egy jó ppárkapcsolatod, olyan, aki miatt hajlandó vagy beáldozni az egyedüllétet, az is jó tud lenni. Lakótárssal szar, még ha a legjobb pajtid az illető, akkor is alkalmazkodni kell hozzá, hallja és szagolja, ahogy kulázol, nincs magánéleted, mindig tekintettel kell lenni valakire, mikor épp pihennél otthon. Szar kapcsolatban lenni lehet a legrosszabb szerintem, bár hál' Istennek nincs nagy tapasztalatom a témában, egyszer volt olyan komoly barátom, akivel össze is költöztünk, de szakítottunk, mikor már nem tudtuk megbeszélni meg megdugni a dolgokat, és az idegeinkre ment volna a másik.
2022. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a legjobb, de ha anyagilag nem fér bele akkor normális lakótárssal se vészes, mindenképp jobb, mint egy rossz kapcsolatban.
2022. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük a rosszal. A rossz kapcsolat felesleges, abban csak veszíteni lehet, abból ki kell lépni, ha nem tudjátok megjavítani. Vagy nem érdemes.

A lakótárs egy átmeneti megoldás, ha nem akartok egymástól semmit, de mindketten elfogadjátok,hogy Ő mást akar, viszont gazdaságossági szempontból ez a megoldás jó, akkor lehetséges.

Egyedül élni a lehető legnyitottabb dolog, bármikor bárki beléphet az életedbe, nyitott lehetőségei vannak erre, így Te is nyitottabb vagy a lehetőségek észre vételére.

Ezek után érvényes még a kérdés, hogy melyiket a három közül?

2022. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Ha csak ezek az opciók vannak, akkor szerintem lakótárssal. Nyilván személyiség függvénye, én éltem már együtt 5 random emberrel, ebből csak egy volt idegesítő, a többivel teljesen jól elvoltam. Nekem jó ha van kihez szólni.

Egyedül is rossz lenne, meg rossz kapcsolatban is. De akkor már inkább egyedül.

2022. szept. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedul elsz azt hivsz at akit akarsz amikor kedved van. Nincs ott nonstop, megmarad a maganszfera, nem kell kompromisszumokat kotni
2022. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évig voltam egy rossz kapcsolatban. Persze voltak szép pillanatok, hiszen akkor addig nem tartott volna eddig sem. Tavaly noverben lett vége. Azóta nincs senkim. Az a nagy szerencsém, hogy anno szobát béreltünk, és mivel ő hozta meg a döntést, hogy legyen vége én maradtam az albiban. 2 lakótársam van. Egy férfi és egy velem egykorú nö. Nálunk alapból nehéz volt, mivel leszbikus párkapcsolatról volt szó. Szerencsére elfogadott minket mindkét lakótársam. Azóta jobban érzem magam, mióta egyedül vagyok. Nyilván vágynék egy megértő párkapcsolatra. De sajnos a leszbikus nők nagytöbnsége alapból nem tervez hosszútávra. Nincs ami összeköt hosszútávon. Legtöbb esetben nincs gyerek,ami esetleg összetartana minket. Persze úgy sincs értelme, ha nem működik a párkapcsolat, hogy a gyerek miatt együttmaradni. A gyerek is érezné, hogy nincs rendben a szülei között a kapcsolat. Sajnos azt tpasztalom a környezetemben, hogy a párok egyik tagja az, aki igazán tesz a kapcsolatért, a másik meg csak van. Nehéz olyan nőt talalni manapság, kivel ha a kezdetleges rózsaszín szerelemes köd után, ha igazán kiismered a másikat, jobban felfigyelsz a hibáira , és ha probléma jön, nem hátrál ki, hanem azt mondja, együtt megoldjuk. Én ezért is adtam fel a párkeresést. Egyedül nem laknék. Szóval a lényeg: én az albérletre szavazok lakótárssal. Oké, hogy kell alkalmazkodni, de ha lárkapcsolat van ott is kell egy másik félhez szintén. Mindenkinek vannak rigolyái. Lakótársammal sok helyre mentünk/megyünk kirándulni. Rossz kapcsolatnál viszont az egyedüllét is sokkal jobb. 30/L
2022. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!