Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Másnak hogy ment?

Másnak hogy ment?

Figyelt kérdés

Párom külföldön dolgozik, mindig máshol. Most egy ideig Amszterdamban lesznek és feljött az ötlet, hogy ameddig kint dolgozik kiköltöznék hozzá.

Szeretnénk addig kivenni közösen egy albérletet de nem tudom mi hogy működik kint.

Esetleg aki van/volt ilyen helyzetben, hogy kiköltözik az tudna segíteni? Leírnátok, hogy nektek hogy indult ez az egész?

Hogyan sikerült munkát találnotok és ami még nagyon fontos az albérlet. Aki nem tud érdemleges választ írni ne írjon. Köszönöm!



2023. jún. 1. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön is ugy működik az alberlet mint otthon, kivalasztod a várost, nezed a hirdetest, jelentkezel amelyiket kivenned, megnézed, kaucio es lakbér, es csokolom.

Munkára meg szinten nezed a hirdeteseket, ha nem mi degy mit dolgozol, akkor linkedin, indeed, jooble, helyi portalok, esetleg kivalasztott ceg honlapja.

2023. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos van információs oldal hollandiai vagy amszterdami magyaroknak. Németországiaknak van, részletesen leír mindent.

A párod ha kint van és ő már bérel lakást, ő hogyhogy nem tud segíteni?...

2023. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Barátom külön nem bérel lakást, nekik a cég bérelt egy házat.

Igen, körbe néztem és találtam egy oldalt. :D

2023. jún. 1. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Szuper!:)

Belinkeled?

2023. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!