Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletbe költözni hogyan?

Albérletbe költözni hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok,Ki hogyan költözött albérletbe?

A kaukciót hogyan oldottátok meg?

! Hanyagoljuk az előítéleteket légyszíves:) !

Barátnőim nem költöznek még el,ezért velük nem tudok összeköltözni,így egyedül kéne megoldanom.

Ami nagy probléma:

• Faluban élek ezért munkalehetőség nagyon kevés,ha van,nem pályakezdőket fogadnak.

• Diákmunkát nem tudok vállalni mert esti tagozatos vagyok ami felnőttoktatásnak minősül.

• Sajnos nem élünk jó anyagi helyzetbe,ezért anyukám nem tudna támogatni.

• Jelentkeztem több 4 órás munkára a közeli városba,viszont van hogy délután kell 4 órát dolgozni az pedig beleesik az iskola időmbe.Körbekérdeztem és a legtöbb helyen a 4-6órás munkák így működnek.

• A legtöbb kiadó szoba a közel lévő városban 99%ban az egyetemistáknak szól🥲

• A közeli városban minimum 130000ft az albérlet+3havi kaukció=390000ft

És akkor közös költség stb…

• 4-6 órás munkánál jó ha a 200at megkeresed vidéken,akkor egy 130ezres albérletnél marad 70ezrem,a közös költség egy 10es,és 60ezerből jöjjek ki amibe benne van a bérlet(2200ft),suli ára(13000ft),étel ital..Tehetetlennek érzem magamat.Hogyan kezdenétek el gyüjteni kaukcióra?

| Anyukám azért szeretné hogy elköltözzek mert nem szeretne egy 18 évest eltartani,neki ez gáz(ő 15 évesen elköltözött de a szülei vettek neki egy házat)és nem szeretné ha a nyakán maradnék,ennyi. |



2023. jún. 10. 10:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Rendezd a viszonyod anyáddal, mert ok nélkül nem szokás kidobálni otthonról a gyereket! Aztán ha letudtad a 2 évet, ami a suliból még hátravan, majd visszatérünk a problémádra, ha akkor is aktuális lesz még.
2023. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11 Jezusom😃Engem nem dobott ki edesanyam,nem is irtam sehol!

Szeretne ha onallo felnott lennek,es eltartanam magamat.

tudom most mar Budapesten a gazdagoknal az a szokas hogy erettsegi utan elmesz bufesszakra es addig anyu-apu mindent megvesz😉

2023. jún. 10. 12:22
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#12


Tök mindegy, hogy minek ideologizálod, egyelőre anyád forszírozza a költözésed, holott a helyzeted az iskola miatt még nem tesz erre alkalmassá.

Ezt írtad:

" Anyukám azért szeretné hogy elköltözzek mert nem szeretne egy 18 évest eltartani,neki ez gáz(ő 15 évesen elköltözött de a szülei vettek neki egy házat)és nem szeretné ha a nyakán maradnék,ennyi." |

2023. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8: Szia, nem a kérdező vagyok, de mit szeretnél ajánlani? Engem hátha érdekel. Mennyire kell tudni angolul?
2023. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"akkor egy 130ezres albérletnél marad 70ezrem,a közös költség egy 10es,és 60ezerből jöjjek"


És a rezsi?

Az nem csak a közös költségből áll. Havi 30-60, fogyasztastól, lakás adottságaitól függően.

Azt hogy akarod kiköhögni?

2023. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!