Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Akik fiatalon költöztek el...

Akik fiatalon költöztek el otthonról hogy viselte a család?

Figyelt kérdés
Előfordult hogy ment a lelki zsarolás esetleg vita is volt emiatt? Olyanra gondolok hogy a szülő burokban tartott titeket és nem akarta hogy elköltözzél?
2023. jún. 15. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fordult elő, jól viselték. Érettségi után 19 évesen elköltöztem és amíg egyetemre jártam, addig a szüleim fizették nekem egy másik városban egy albérleti szoba árát. Ráadásul nem is hetente jártam haza látogatóba, hanem ilyen 2-3 hetente egy hétvégére.
2023. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére normális szüleim vannak
2023. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érettségi után Pestre kerültem egyetemre. Mivel az egész család tudta, hogy így lesz, így nem volt mit hisztizni. Igaz, anyukám elsírta magát, amikor meglátta a kollégiumi szobát, ahova kerültem, meg hiányoztam is nekik, de ez az élet rendje. Szerencsére a szüleim nagyon szeretik egymást, úgyhogy jól megvannak kettesben. Utána meg ott is ragadtam a fővárosban, de erre is számított mindenki, mert otthon úgysem lett volna semmilyen munkalehetőség.
2023. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyám belehalt.

Nem vicc! Tényleg megrokkant, nem tudta feldolgozni hogy felnőttem. ELkezdett inni - amellett meg még cigizett is - és néhány év alatt vége lett a dalnak. Pedig faterral jól megvoltak, nem kellett volna, hogy ebbe megtörjön. Ő ilyen volt. Amikor kollégiumba mentem 14 évesen, akkor is totál készen volt.

2023. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!