Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Külföldre költözéskor miket...

Külföldre költözéskor miket vinnétek magatokkal?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire éri meg a nagyobb dolgokat magammal vinni, Ausztriáról van szó. A PC helyett direkt vettünk laptopot, az ilyen és hasonló elektronikai kütyük, PS, stb, meg a konyhába a kávéfőző, mikró ilyenek szerintem jönnek (meg az apróságok ugye), amit nem tudok hogy a szekrényeket, hűtőt is magunkkal kellene vinni, vagy hogyan szokták? Van szétszedett nagy ruhásszekrényünk is pl, ezeket megérné kivinni vagy annyi erővel kint is tudunk venni, ezt meg el kellene adni szerintetek? Ti miket vittetek/vinnétek magatokkal?
2023. júl. 10. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Eléggé meglepődtem a felsoroláson. Mikor Floridába kimentem méhészkedni, a hátizsákomban annyi cucc volt csak, mintha egy rövid erdei túrára mentem volna.

Egy ellenkező példa: Diák koromban lementünk a Balatonra ismerősökkel. Erre egyik ismerősöm akkora hátizsákot tett a hátára telepakolva minden felesleges hülyeséggel, mint aki atomtámadás után költözik valahova. De osztrák kerékpártúrán is szoktam látni fura dolgokat, hogy a kerékpárosok úgy megterhelik a kerékpárjukat sok felesleges cuccal, hogy az minden képzeletet felülmúl. Engem kellett ott megnézni, például közép-ausztriai kerékpártúrán mi volt csak nálam. Az övtáskámon kívül nem sok minden.

2023. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először próbáljátok meg bútorozott albérletbe menni. Lehet be sem jön az egész, ha haza költöztök, ne kelljen 2x annyit cipekedni
2023. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Butorozatlan alberletbe mentek? Butort meg konyhai cuccokat igazabol akkor sem.

Hany km, van aki elviszi barati aron?

En inkabb becsomagoltam a pc-t 1 km buborekfoliaba es 3500 km-et utazott, nincs az a laptop ami helyettesiteni tudna.

Elektromos kutyuk, ruha, szemelyes cuccok. Utolag igy is legalabb 1/3 folosleges volt kivinni.

2023. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg nincs albi, csak azon gondolkodtam egyaltalan megerne-e kivinni a nagyobb berendezesi targyakat. Vagy az itthoni lakasomban hagyom a nagyobb cuccokat, butorokat, es butorozottan elkerek tobbet a berleti dijert/ egyszeruen eladom oket kulon, es ha kimentunk veszunk mindent ami hianyzik. Feltetelezem ez lenne az esszerubb, mivel azert is sok tizezret kernek el ha 1m-t kell szallitani ezeket, nemhogy egy egesz napos meloert Becsbe.
2023. júl. 12. 07:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes kivinni
2023. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!