Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletet kifizetve, egyedül,...

Albérletet kifizetve, egyedül, maradék 120.000 Ft-ból ki lehet jönni?

Figyelt kérdés

Egy jobb helyre készülök költözni, közel a munkahelyhez Budapesten.

Magamra főznék, 1 évig akarnék még albérletben élni, utána ha stabil marad a munkahelyem lakáshitelt akarok felvenni, mert még az is alacsonyabb lesz, mint jelenleg 190.000 Ft-os albérletem rezsivel. Eléggé elszálltak az albérletek, 150.000 Ft alatt nincs nagyon garzon.


Szóval 1 hónapra albin felül maradna 120.000 Ft-om.

Ebben minden benne van. A kaja, a tisztálkodás, havi 1x fodrász.

Egy elég nagy önerőm van félrerakva, szóval ha becsúszna egy esetleges fogorvos, vagy extra kiadás, akkor van miből finanszírozni, de nem nagyon akarom fogyasztani, mert a lakásra van félrerakva.


Szóval ilyen napi 4.000 Ft-ból reális most kijönni? 1 éves intervallumról van szó összesen, jövő ősszel venném a lakást, ha találok megfelelőt és a munkahelyem is stabil.


2023. júl. 11. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Hát azt mi honnan tudjuk hogy mik az igényeid?

Nekem 70k marad. Ha nekem megy, neked is fog.

2023. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Valóban az igényeidtől függ, de szerintem ez elegendő kultúrára, utazásra, félretenni...
2023. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nincs nagy igényem, egyedül kajára szeretném fordítani.


Meg a szükséges: mosópor, fogkrém, ilyen fogyóeszözök.


Ez az 1 év ilyen szűkös, utazás, kultúra nem lesz. A célban a lakásvásárlás van, nagyon sok pénzt költök albérletre, ideje lesz megállapodjak. Igaz sok hitelt fogok felvenni, de már nem akarom majd húzni.

2023. júl. 11. 19:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt a kérdés, ha 70ezerből ki lehet jönni, akkor szerintem is menni fog nekem is.
2023. júl. 11. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Egy évig túl lehet belőle élni, nem lesz nagyláb, de kijönni lehet. Inkább lelkileg készülj,hogy se szórakozás, se nyaralás, se hobbi, se semmi.
2023. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Autót ugye nem kell fenntartani ebből?

Egy évig szerintem elmegy, de hosszú távon ez így nem lenne élet csak kiszolgáltatottság.

2023. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs kocsii, bkk zok Budapesten, 9500 a bérlet
2023. júl. 11. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Elég. Egy emberre elég. Szűkösen de ki fogsz jönni belőle. Bár a fodrászon nagyon sokat lehet spórolni ha magadnak fested vágod stb
2023. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet jonni de hosszutavon eletnek ezt nem hivnam. De persze hogy ki lehet, 0Ft bol is ki lehet, nezd meg a hajlekonyakat. A kerdes az eletminoseg, ami a nullahoz konvergal mivel nem marad penzed szorakozasra, szoval valami megoldast ajanlott lenne kitalalni minel gyorsabban. Ha tuti hogy megoldodik egy ev alatt szerintem ennyit meger, mert van celja az egesznek, es nem csak a kilathatatlan vegetalas es naprol napra eles van
2023. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
1 év az nem olyan vészes a cél érdekében, Budapesten még a szórakozást is meg tudod oldani. Pl nyáron sok helyen vannak ingyenes koncertek, kertmozik, nem muszáj ott fogyasztani sem. +lehet kirándulni a bérlettel Normafához, Harmashatárhegyre, Római-partra stb. Szóval ha van igényed, még ezekről sem muszáj lemondani.
2023. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!