Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Győrben mennyire találni...

Győrben mennyire találni kiadó szobàt, mint pesten?

Figyelt kérdés
Pesten elég jellemző, hogy fiatalok összeköltöznek 3-4-en, hogy ki minél kevesebbet kelljen fizetni a lakbérért, és lakótàrsat keresnek. Győrben egy mennyire jellemző?
2023. júl. 27. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Előfordul, de nem szúrták el annyira a várost, mint Budapestet, mivel nem szoktak baloldali politikusokat megválasztani így nincs olyan égető lakáshiány. Megépült egy csomó kollégium, diákhotel meg munkásszálló az évek alatt - igazából csak az megy közös albérletbe aki a haverokkal akar lakni, de nincsennek rákényszerítve a fiatalok. Persze egyetemi felvételit követően nyilván keress lakóhelyet időben, de 80-100 ezer között már találni élhető lakásokat amikben nem mászik elő az előző lakó szelleme a padló alól.
2023. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok egyetemista, de nagyon szeretnék otthonról elköltözni, mert nem bírom màr anyámat, de könnyebb lenne, ha 2-3 felé oszlanànak a költségek.
2023. júl. 28. 00:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá első körben, de szerintem a tömegnyomor csak haverokkal jó, akikkel amúgy is szeretsz egy légtérben lenni.
2023. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden egyetemi városban egyformán jellemző.
2023. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá kiadó szobákra, nem csak egyetemistákkal lehet együtt lakni, én azt sírom vissza, fiatal felnőttként együtt laktam egy szakáccsal és egy fuvarozóval aki menő kocsmák sör készletét töltötte… tehát mindig volt otthon elsőosztájú kaja és olcsó sör minőségi cseh/lengyel :) álom élet volt :D
2023. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!