Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy májusban beköltöztem egy kis egyszobás albérletbe mert el kellett otthonról költözzek és már nem tudtam hova menni és az az albérlet nincs túl jó állapotban lépcsőház is nagyon csúnya gusztustalanul néz ki. A lakás belülről se az igazi a régi típusú fa kétajtós nyílászárók vannak amit nem lehet bukóra nyitni és a fürdőszobában a kő meg a wc tele van hajszálrepedéssel és ugye zuhanyzós. És nekem nagyon hiányzik a kád. Az lenne a kérdésem hogy ti keresnétek másik albérletet vagy maradnátok ebben és kibírnátok az 1 évet és utána keresnétek másik albérletet vagy leszarnátok ezeket a hibákat és maradnátok ameddig csak tudok ebben az albérletben? Vagy mit csináljak szerintetek? Mert a baj az hogy a költöztetők nem tudom mennyibe kerülnek apámat meg nem tudom megkérhetem e még egyszer mert három hónapja ő segített a költözésben és szerintem nagyon mérges lenne rám és nem tudom mit csináljak. Most jelenleg nem nagyon érzem jól magam ebben a lakásban de hát meg kéne valahogy barátkoznom a lakással csak nem tudom hogyan vagy hogy mit csináljak. Jelenleg 125.000 + rezsit fizetek ezért a lakásért.

2023. aug. 8. 14:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem el vagy kényeztetve.
2023. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%

A keresetedtől tedd függővé a változtatást.

Gondolom, fiatal vagy. Én a helyedben kibírnám azt az 1 évet. Idővel talán Te is megszokod ezt a helyzetet és nem lesz akkora teher rajtad. Gondolj arra, hogy amikor bérbe vetted, láttad az állapotokat. Akkor jónak láttad, egy évig még legyen jó így. Inkább spórolj addig, semhogy fölöslegesen pénzt dobj ki.

2023. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
1: Szerintem meg szánalmas, hogy az emberek jobb helyen bontásra ítélt putri lyukakban laknak egy havi fizetésnyi albérleti díjért csak hogy szívhassák a büdös, szmogos levegőt, csak mert imádott vezéreink elintézték, hogy csak a vízfej fővárosban legyen munka, egészségügy és minden más, mindenhol máshol maximum gyártósor meg veszélyes üzemek...
2023. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Hiányzik a kád és nem lehet bukóra állítani az ablakot? Egyeseknek miken kell keresztül mennie...
2023. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azt pl hogy hajszál repedés van a a fürdőszobában a kövön meg a wc-n azt pár héttel azután vettem észre hogy beköltöztem
2023. aug. 8. 17:00
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
És az miért baj egészen pontosan?
2023. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Tehát felnőtt vagy, elköltöztél otthonról. Hajszálrepedések vannak a wc-n, és a szüleiddel szeretnéd megoldatni ezt a hatalmas problémát.
2023. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mert nem kéne ilyen állapotban kiadni egy lakást vagy ha igen akkor jóval olcsóbban kéne kiadni
2023. aug. 8. 17:40
 9/23 A kérdező kommentje:
Jó akkor felsorolom az összes hibát 1. gusztustalanul néz ki a lépcsőház 2. hajszálrepedések vannak a vécén és a fürdőszobában a kövön 3.régi típusú 2 ajtós fa nyílászárók vannak amiket nem lehet bukóra nyitni. 4.az előszobában és a konyhában a kövön vannak olyan kopások amiket nem lehet eltüntetni
2023. aug. 8. 17:43
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

Szegény :( nagyon sajnállak, hogy így jártál :/

Ki fizeti a bérleti díjat?

2023. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!