Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol tudnék egy egységnyi...

Hol tudnék egy egységnyi területet elfoglalni a térből, elmélkedni az élet dolgain, rendbetenni magam mentálisan?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és hetero, mielőtt jönne az ajánlatok tömkelege. :)


Van munkám/jövedelmem, de albérletet nem tudnék fizetni belőle, kajára meg az alapszükségleteimre elég.


Nem iszom, nem dohányzom, nagyon csendes vagyok, mondhatni biodíszlet. Nagyon kevés személyes holmim van, ha időnként fel is halmozok, kizárólag a "majd jó lesz valamire" miatt, de könnyedén megválok tőle, ha az élet úgy kívánja.


Imádok a természetben lenni, emiatt rengeteget vagyok úton, tehát szó szerint egy pár négyzetméternyi helyre van szükségem, ahol tudom tölteni a telefonomat, ivóvizet nyerni meg esetleg tisztálkodni, de ezen a téren is rugalmas vagyok.



2023. aug. 8. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
2023. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Javaslom a TikTokon megkeresni a "hegyi Yetit" ő pont ilyen, kiköltözött valahová a Bakonyba egy hegyere, és boldog..jurta szerűségben lakik, és TikTokon osztja a boldogságát..


Tip-top a jurtája, télen nem fázik, mert jó kályhája van, stb..


Tehát a hegyi Yeti pontos útmutatót tud adni a váhyaid szerint.

2023. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok ember van, akinek van nyaralója vagy telke, stb., amire vigyázni, locsolni, és rezsiért cserébe ott lehet lakni, nem állandóra, csak max. évi 8 hónapot.

Csak beszélgetni kell emberekkel akár személyesen, akár neten.

Mert ugye ez azért bizalmi alapon megy.

Hol fizetnek annyit, ami elmegy ennivalóra? Az azért durva.

Heti 40 órát dolgozol?

Munkahelyen is lehet tölteni a telefont azért...

2023. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!