Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Fiú lány lakótárs nagy valószí...

Fiú lány lakótárs nagy valószínűséggel több lesz mint egy idő után mint lakótárs?

Figyelt kérdés
Melyiknek nagyobb a valószínűsége szex vagy párkapcsolat? Előbb utóbb egymásba szerethetnek?

2023. aug. 12. 08:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

fogalmazni majd megtanulok:(

Elnézést csak sietve írtam ki a kérdést

2023. aug. 12. 08:06
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Szex lesz, de lehet, hogy több is.
2023. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Vagy nem lesz.
2023. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Semmi ilyenről nincsen szó. Lehet, hogy nem is fogtok nagyon találkozni, lehet, hogy egymás agyára mentek a másféle életmódotokkal.

Ha egy szerelmespár költözik össze ott is gyakori, hogy az együttélésben kiderül nem bírják egymást.

Persze ha eleve úgy költöztök össze, hogy rokonszenvesek vagytok egymásnak, vagy csináltok egy kétfős bulit sok piával, akkor bármi lehet belőle.

2023. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetem alatt 2 lánnyal éltem együtt, egyik kb csak aludni járt haza, a másikkal baráti viszonyba vagyunk a mai napig. Egyikkel se feküdtem le és kapcsolat se lett, de nem "otthon" kell csajozni pl.
2023. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

#5 Én lassan 30 éve élek együtt az egyetemi haverommal, akivel kizárólag barátként laktunk együtt. Eleinte. Aztán ez megváltozott és van 3 gyerekünk is.

De mi nem albérletben laktunk együtt hanem egy nagy kollégiumban és pont azért költöztünk 3-an egy szobába, hogy helyettünk azok lakjanak együtt akik együtt jártak, mert mi is haverok voltunk. A barátnőm pasijának átadtam a helyem és bementem a haveromék szobájába a fiúkhoz helyette. De nem az együtt lakás miatt lett ebből több, ha nem cserélünk szobát attól még haverok majd barátok lettünk volna a mostani párommal és ugyanúgy összejöttünk volna. :)

2023. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
50-50%
2023. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha több is lesz akkor maximum ellenség az összeférhetetlenség miatt. Főleg ha azt látod, hogy hordja fel a pasikat miközben te a másik szobában maszturbálsz magányosan :D
2023. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

A legvalószínűbb az, hogy titokban beletúrsz a szennyesbe, és a lány használt bugyiját szagolgatva kivered. Meg olyankor is, amikor a pasija ott alszik, és hallod a nyögdécselést a szomszéd szobából.

Ha nincs kölcsönös vonzalom, nem lesz szex.

2023. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Na lepontozott a sok incel, de a tény az tény. Lány lakótársnál maximum álmodozni fogsz dugásról miközben a szomszéd szobából hallod a nyögéseit.
2023. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!