Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Két hétre mennyi lenne a rezsi?

Két hétre mennyi lenne a rezsi?

Figyelt kérdés

7 napig, déltől reggel 6-ig lennék más albérletjébe és nem tudja mennyit kérjen el csak a rezsire.

Ti mennyit pénzt tartanátok korrektnek?

Pontosan nem tudja megnézni a fogyasztást, mert ő is 3 havonta fizet.

Ebben kicsit jartasabb emberek véleményére vagyok kíváncsi



2023. aug. 21. 18:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
A háromhavi összeget elosztja hattal
2023. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%

7 nap = 2 hét

értem...

2023. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A 7 nap a valós. Két hétig vagyok itt. De konkrétan az albérletben 7 napot töltök
2023. aug. 21. 19:37
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Én adnék egy 20 ast aztán úgy is szól ha kevés.
2023. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%

A 20as elég bőkezű, nekem egyedül egy 45 nm-es lakásban a teljes rezsim + közös költség ennyi egy egész hónapra, főleg így nyáron.

Fele bőven elég.

2023. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%

Most így nyáron az egész rezsiköltségünk 10000 forint egy hónapban, ketten lakunk itt. Ez két hétre egy főre leosztva 2500 forint, biztos nem kérnék el valakitől ennyit rezsi címén egy egy-két hetes otttartózkodásra. Egyszer hívjon meg vacsorázni és kész. Bőven elég a tényleges akkor felmerülő kiadásokat elosztani (bevásárlás, stb.) a vízdíjat, meg annak az árát felszámolni, hogy ketten ültök a fényben, nem egyedül, tök felesleges szerintem.

Csak a rezsire az 5000 is bőkezű szerintem (az internetelőfizetését meg a közös költséget nyilván ne veled fizettesse meg), ha kicsit szabadabban értelmezzük, akkor a szívességért, meg hogy mondjuk ha főzöl, akkor az ő fűszereit, edényeit használod, 10000 forint szerintem teljesen korrekt.

2023. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Nem fogok maradni, mert problémázik a pénzen.

20 ezret akart elkérni, úgy hogy ma mondta, mikor ideértem.

5 ezerben egyeztünk meg két hete.

Ha akkor mondja, hogy le akarja húzni rólam a bőrt, akkor elfogadom másnak az ajánlatát... Amit sajnos már nem tudok ilyen későn igénybe venni.

2023. aug. 21. 22:44
 8/23 xswerdy ***** válasza:
89%
Azért a bőr lehúzás nem itt kezdődik. Ha jól értem, valaki átengedett Neked pár napra egy lakást, baráti alapon, merthogy csak a rezsihez kéri, hogy járulj hozzá. Az tényleg aligha van 20.000 FT, de ezért teljes lakhatást kapsz. Ennyiért piaci alapon egy éjszakát se tölthetnél sehol.
2023. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

"Köszönöm a segítséget. Nem fogok maradni, mert problémázik a pénzen.

20 ezret akart elkérni, úgy hogy ma mondta, mikor ideértem."


Tökre igazad van, percet se maradjál!

Ki kerestem egy olcsó szállás adatait neked, a paraméterek:


Alapterület: 9,45 m2

Szobák (nappali+hálószobák) száma: 1

Érkezés legkorábban: 15:00

Távozás legkésőbb: 10:00

Férőhelyek

Max. személyek száma: 2


A mobilházban franciaágy (160*200 cm), ruhásszekrény, kis hűtőszekrény, mikrohullámú sütő, étkészlet, evőeszközök, poharak és bögrék találhatóak. A mobilház előtti fedett teraszon (4,5 m2) kerti bútorok nyújtanak pihenési lehetőséget.


Zuhanyzási, tisztálkodási lehetőség a külön épületben található vizesblokkokban lévő férfi és női zuhanyzókban oldható meg.


Főzési lehetőség a kemping területén belül található közös konyhákban van. Főző edényeket nem biztosítunk.


itt a link:

[link]


7 napra 176 000 Ft idegenforgalmi adó nélkül - az 3.000.- 4.000.-

2023. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy értettem eddig, hogy ő ugyanúgy ott lakik és egyébként baràtok vagytok, erre mondtam az 5, max. 10ezret. Minél távolabbi a kapcsolat (és persze ha az egész lakást átengedi, főleg), annál jobban közeledhet a piaci árhoz. De mondjuk akkor meg nem "rezsi" címén kellene elkérnie. Mert az tényleg nem haladja meg a párezer forintot.
2023. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!