Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van ennek jogi útja? Ha igen...

Van ennek jogi útja? Ha igen akkor hogyan tehetek valamit?

Figyelt kérdés
Bútorozott albérletbe költöztem 2 éve, szerződéssel stb.. benne van a leltári lapon, hogy lenne a lakásban egy tv is, és egy külön papír, hogy mivel az a beköltözés napján nincs ott, ezért a tulajdonos mielőbb pótolja.. ez a 2 év alatt nem sikerült..Többször kértem rá, hogy szerteném a tv-t megkapni, de semmi nem történt! Mit tudnék tenni?

2023. szept. 12. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
2 évig kibírtad tv nélkül, és még nem jöttél rá, hogy lehet nélküle élni???
2023. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csökkentsed a bérleti dijat.Előtte azért szóljál.
2023. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha közös költségben szerepel a tv dija,jogos a háborgás.
2023. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Fillérekért lehet kapni. Miért nem veszel egyet??
2023. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bútorként szerepel a tv. Nem az előfizetés stb.. nem nézek egyébként tv-t.. legfeljebb zenét hallgatok rajta.. de ha benne van a szerződésben akkor tartsa magát hozzá.. ez nem így működik! Miért az enyémet használjam ha amúgy lenne egy samsung típusú 150cm-s tévé a leltárhiány szerint..
2023. szept. 12. 20:12
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyit nem ér a dolog, hogy ezért pereskedjél. Más jogi út nem létezik ha magától nem teljesít a tulajdonos.
2023. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Na ezért nem fogok én soha kiadni még egy kutyaólat sem! Az ilyen gyökerek miatt! Soha!
2023. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nézzed a jó oldalát, mert a villanyszámlán meg egy csomó pénzt megspóroltál a 2 év alatt azzal, hogy nem ment egész nap a tv.

Ebből a pénzből pont tudsz venni egyet.

2023. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy szeretnéd módosítani a szerződét, húzzátok ki belőle a TV-t, mert téged zavar, hogy fel van tüntetve, hogy nincs és tényleg nincs. Szerintem ha nem lenne benne, hogy nincs TV, akkor nem zavarna. :) Jogi út erre nincs, értelme sem lenne.
2023. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Van ennek jogi útja?"


Persze, hogy van.

Elmész egy ügyvédhez, akinek kifizeted egy tv árát, hogy meghallgassa a panaszodat.

A többit majd elsorolja az ügyvéd.

2023. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!