Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletről kiderült, hogy...

Albérletről kiderült, hogy élhetetlen. A tulaj azt mondta, csak akkor adja vissza a kauciót ha végigvárom a fentmarado 2 hetet. Megkertem h azonnal adja vissza + a fentmarado ket het dijat erre ramhivta a rendoroket! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A rendorok azt mondtak ez ket maganszemely kozotti megegyezes es nem tehetnek semmit. Nem tudom miert hivta ram oket talan ki akart dobni, vagy meg akart felemliteni vagy megalapozni egy feljelentest? (Lakotars amugy) kiderult az is hogy meg csak nem is ove a lakas hanem o is berli fel eve.

A lakas berleti dijanak kb teljes osszeget fizetteti velem egy szobáért.

A tulaj vallalkozo. Nem tud (még) róla.

A felso szomszed egy fiatal lany aki azt mondta elmondja az egeszet a vallalkozonak mert veluk is volt h fenyegeto volt a no amikor hangosabbak voltak fent.

A lenyeg h tegnap este tortent az egesz. Ha elmegyek valoszinuleg biztosan buktam a penzem. Elmondtam neki hogy azonnal adja vissza es azonnal el is megyek de nem hajlando. Sot arra ker (miutan ramhivta a rendoroket) hogy varjak meg ket hetet es utana visszaadja majd ha letelik az időm.

A rendorok azt javasoltak hogy reggel tegyek feljelentést. En nem szeretnek jogi ugyekbe belebonyolodni. A kaucio egyebkent 80 ezer volt. A szoba ara 160 de ez egy oriasi lakas tobb furdoszobaval erkellyel gyonyoru teruleten. Kb sajat lakasnak minosul. (Buda)

Ma reggel írom ez tegnap este tortent. Most megyek be beszelek a fonokommel is.

Ti sem maradnatok 2 hetet egy olyan helyen ahol ratok hivtak a rendort de 160 ezer forintnyi penzt nem hagynatom ott egy csalónál? Mit javasoltok?


Nem akarok feljelentest tenni mert igyis epp eleg nyuglodes van a munkammal. Szeretnem ezt ugy megoldani ahogy azt kellene. Visszaadja a penzemet es utana azonnal elhagyom az ingatlant.


2023. szept. 13. 08:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szerzodes nincs. Csak egy atutalasi bizonylat a kauciorol. Es nehany messengeres uzenetvaltas az erkezesem elott.
2023. szept. 13. 08:57
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"Albérletről kiderült, hogy élhetetlen."

"ez egy oriasi lakas tobb furdoszobaval erkellyel gyonyoru teruleten.(Buda)"


Akkor mi az élhető lakás, ha ez nem az???

2023. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ilyenkor hol van a sok okos aki megmondja a tutit??
2023. szept. 13. 10:25
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

A hiányolt rabszolgák, jelenleg a munkahelyükön robotolnak, és gazdagítják a multikat.

Légy türelemmel.

2023. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Keresd meg AZONNAL a valódi főbérlőt. Mondd el neki, hogy a kedves lakótárs a teljes összegért adta ki neked a szobát és a rendőrt is rádhívta. Tegyen igazságot. Lehet, hogy a lakótársat fogja kitenni... én legalábbis ezt tenném. Ha nem jutsz előrébb, akkor várd ki a 2 hetet. Zárd az ajtódat, kerüld el a lakótársat. Utána szép csendben költözz ki. A következő lakásnál csak a tulajjal tárgyalj és mindenképp legyen SZERZŐDÉS!!!! Nem is értem, hogy lehet szerződés nélkül bárkinek is pénz adni.
2023. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Gyanítható, hogy a kérdező nem egy kettőig sem tudó szeplőtelen szűzlányként viselkedett, ha rendőrt kellett híni rá!!

Ezért kell mindig meghallgatni a másik felet is.

2023. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
#6 Persze és ezért kell látatlanban ítélkezni is... Minek költözött be egyáltalán, ugye?
2023. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
én biztos nem maradnék olyan helyen ahol nem iskerik az ékezetes betüket!
2023. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Mi az amitől élhetetlen??
2023. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
1.Miért élhetetlen? 2. Miért kellett rád rendört hívní, hogy azonnal ki is mentek, és nem azt magyarázták el a hívónak, hogy a panaszának semmi jogalapja?
2023. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!