Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Főbérlőként mit szólnátok...

Főbérlőként mit szólnátok hozzá, ha az albérlőtök, aki pár utcára lakik tőletek vinne nektek csak úgy pogácsát?

Figyelt kérdés

dec. 2. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném és megenném.
dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Örülnék neki, hogy vannak még igazi emberek, és hálát adnék, hogy pont ők az albérlőim.
dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném, valószínűleg felajánlanám hogy egy kávé/tea, beszélgetés mellett együnk belőle, a maradékot meg megenném a családdal
dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem szereted a pogácsát?
dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mindentudó99 ***** válasza:
74%
Te így jàrtál?
dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én a főbérlőmnek halat vittem...
dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsállnám, de nem örülnék, ha rendszert csinálna belőle.
dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha mindkét fél egyedülálló, és be is jönnek egymásnak oké. Minden egyéb estben esetleges félreértésekre adhat okot, jobb a 3 lépés távolság. Nálam fordított eset volt, a főbérlő bácsi hozott át egy üveg bort a névnapomra. Én akkor egyedülálló 30-as lány voltam ő, meg házas nyugdíjkörüli. Nem örültem, meg is mondtam, hogy nagyon rendes, hogy gondolt rám, de inkább a kedves feleségével igyák meg.
dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem az ismerősöm vagy barátkoztunk össze az évek alatt én sem örülnék, ha rendeszeresen becsengetne hozzám a bérlőm. Más ha egyszer-egyszer, ha tényleg már nem tud mit kezdeni a kajával, és előtte megkérdezi, hogy zavarna-e. Amúgy még gyermekoromban volt egy ilyen átjövős szomszéd nénink, nem mondom, hogy nem jött jól néha amit hozott, de azért rendesen idegesítő volt amikor random becsöngetett étellel/sütivel hetnete többször.Ráadásul egy része ment a kukába, csak nem akarták Anyámék megbántani.
dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Nem tudom miért lettem lepontozva, de elég creepy volt ez a szitu este 7-kor, úgy, hogy velem kettesben akarta meginni, mert a felesége épp valahol vidéken volt. nKhmmm...
dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!