Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiakar rakni a tulajdonos az...

Kiakar rakni a tulajdonos az albérletből mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy lakótarsam mai napig varom par napja hete hogy tegye rendbe a szobát, es takaritsa ki vigye el a dolgait nekem a feladatom lakotarsat keresni a szobajaba de par napja jott vna valaki megnezni de mondta nem jon igy ha nincs rendbe ez nem az en feladatom hogy rendbe tegyem mondtam a tulajnak hogy akivel laktam jojjon vissza es vigye el a cuccait takaritsa ki a szobat honap vegeig van idom lakot talalni mondtam a tulajnak ő is segitsen ,mondtam nekem ki kell mennem idaig vartam, 20a utan penzt keresni kulfoldre szòval nem erek ra erre hogy masokat varogassak hogy jonne idaig is jottek volna ,de nem volt rendbe téve a szoba,a szerzodesem nincs meg szerintem a tulaj ellopta mert nalam nincs !! Mit tegyek az előző tartozik neki penzzel is ketszer engedte meg ezt neki hogy nem fizet, engem meg azzal fenyeget hogy kirak ha nem fizetek elsejevel egesz lakast mert csak a szobamat fizetem !!
dec. 18. 03:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet no komment.
dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Még a végén a tulajnak kell rendbe raki a kérót ha jót akar magának.

Én már rég kirúgtam volna a fenébe az ilyen bérlőt. A lakótárs is lehet miatta lépett le nem bírta a fazekasműhely szagot.🤣

dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Következő léppésben + feljelenti a bérbeadót,hogy nem kapott számlát a havidíjról...erre is képes az ilyen igaz ennyi ésszel mit várható.
dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

" szerzodesem nincs meg szerintem a tulaj ellopta mert nalam nincs !! "


Szegény tulaj tudná,hogy még a háta mögött meg is gyanúsítják....

Hát mély részvétem annak is aki ezt az alakot külföldön foglalkoztatná.

dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi van a szerződésben? Szobát vettél ki vagy lakást?

A másik szobát a tulajtól vették ki, vele szerződtek?

dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!