Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Költözés során mi a kötelesség...

Költözés során mi a kötelességem egy albérletnél?

Figyelt kérdés
Magam után végeznem kell-e egy frissítő festést a lakásban,ha az nemvolt festve mikor beköltöztem.Levett polcok helyét köteles vagyok-e leglettelni?(A kitakarítás nem kérdés,az természetes)Ha hónap elején már elköltözöm,köteles vagyok a közös költséget fizetni?
máj. 11. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi áll a szerzödésben?
máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerzodestol fugg.

Ha nem ir festest akkor nem.kel festnei.

Csoda ha polcok szereleset megengedte. Akkor feltetelezem ugy engedte meg hogy mindent visszaallitasz eredetibe. Theat kel gletteln

máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Épp jó kérdés jött,amire már válaszolok is…szóval a múlt hónapban jeleztük ,a tulajnak,hogy 1-től kiköltözünk.A szerződésben leírtak a legfontosabbak,ahogy írták is a többiek,ha abban és ott kifestésről nincs szó,akkor nem kell.A miénkben “eredeti állapotában” kell visszaadni szerepel.Mindenre vigyázva volt ami a beköltözési listán szerepelt,gáztűzhely,mosigatógép( ezt nem is használtuk),ablak nincs betörve…stb.Kb 8 db lyukat furtam,amit szépen bejavítottam.Az összes külső falnál,és fürdő,wc,bejárati ajtó mellett penészesedés alakult ki az idők folyamán.Többek közt ezért se festettem volna ki.Ha rendes a tulaj,nem kötekedős ,akkor gond nem lesz. Természetesen a tulaj örülne neki,mivel a következő albérlőnek vigyorogva adná újból ki.Szóval: szerződés átolvasása!!
máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!