Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakásbérlés elintézése külföld...

Lakásbérlés elintézése külföldről?

Figyelt kérdés

Most költöznék haza Ausztriából Magyarországra, de ezt úgy kellene kiviteleznem hogy mire hazaérek albiba legyek.

Találtam is már egyet, beszéltem a főbérlővel, egyértelműen mindent papírozva szeretne ő is és én is. Hogyan tudnám elintézni azt innen hogy meg legyen írva a szerződés anélkül hogy haza kelljen utaznom? Vagy nincs ilyen lehetőség? Mindenképp haza kell mennem és kivennem egy szállodai szobát arra a napra amikor intézni kell ezeket? Sajnos a családi háttaerem miatt nem tudok ezidő alatt hová menni, ezért is akarom úgy hogy mire hazaérek már ottlegyek és ne értsétek félre a dolgokat csak a felesleges kiadásokat szeretném elkerülni.

A logikám azt sugallja hogy mindenképp haza kell mennem arra az 1 napra de mondom kiírok egy ilyen kérdést hátha mégis van valami elektronikus módja ennek.



febr. 20. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ügyvédet felkérhetsz, hogy intézze helyetted.
febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Hazajössz, odamész az albérlethez, ott a főbérlő, aláírjátok a papírokat és este már ott alhatsz.
febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Mi ezt úgy oldottuk meg hogy mondtam mikor megyünk Magyarországra, és aznap már ott aludnank.

Délután alairtunk, kaució, és már este ott aludtunk :)

febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elküldi neked a szerződést,aláírod és visszapostázod.Vagy megkérsz egy közeli rokont hogy írja alá.
febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!