Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Csak én tartom hülye kifogásnak?

Csak én tartom hülye kifogásnak?

Figyelt kérdés

Barátnőm szüleimnèl egy kis helyen csinálja a vállalkozását mellékállásban. Ingyen lehet ott, havi 6 7 nap, lehetne több is de így elég. Ez a lakásunktól 4kmre van csak.


Na most azért akar eljönni onnan mert munka után ha közelebb lenne a

helyiség akkor tudna dolgozni más napokon munka után is. Mert ő este ha 9re végezne akkor utána elalszik a volán mögött azt mondja volt példa rá.


Én ezt nem hiszem h ez a 4km kocsival annyira megterhelő h ezért el kéne dobni az Ingyen helyet és 200e Ft fizetni albérletet. Holott ahol most van akkor megy amikor akar.


febr. 22. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja ő.

Ez a te véleményed.

Mi a kérdés?

febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy csak szerintem hülyeség azért eldobni egy ingyen helyet mert 4kmre van és azért nem dolgozik benne többet mert ha későn végezne elalszik vezetés közben
febr. 22. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondja már aludt el vezetés közben akkor nyilván nincs rá garancia, hogy ne történne meg még egyszer. Persze az a 4 km nem sok, de ha elalszik és halálos balesetet okoz akkor mi van?!

Azért lehetne valami más megoldást is találni pl: busszal megy vagy taxival, még a taxizás is olcsóbb lenne mint egy albérlet.

febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj el érte, ha 4 km nem sok.

Egyébként meg lehet más oka is van, csak neked ezt mondja.

febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is más van a háttérben. Épeszű ember különben nem csinálna ilyet. Ez 5 perc kocsival.
febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezért nem tartom ésszerű érvnek
febr. 22. 21:40
 7/11 Salx Narval ***** válasza:
100%
Beszélnetek kellene a dologról mert lehet, hogy a szüleiddel van gondja csak kínosnak érzi elmondani. Én sem gondolnám, hogy annyira fáradt valaki, hogy 5 perc vezetés, v buszozás miatt műhelyt béreljen ha nem muszáj.
febr. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez 20-22 perc séta, biciklivel 5-6 perc. Kocsival meg forgalom függő, de 2-10 perc között...

Egyértelműen nem akar a szüleidnél maszekolni.

febr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

"Na most azért akar eljönni onnan mert munka után ha közelebb lenne a


helyiség akkor tudna dolgozni más napokon munka után is."


Tehát amennyivel többet dolgozna, az a bevétel a bérleti díjra el is menne. Hát fiam, a kutya vagy máshol van elásva, vagy nem túl eszes a barátnőd.

febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt próbálom megértetni vele.

De két mondat után megsértődik és azt mondja inkább hagyjuk

febr. 23. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!