Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Huszas évek, nehéz kiköltözni,...

Huszas évek, nehéz kiköltözni, nektek is?

Figyelt kérdés
Lehetetlen lakást venni, albérletet fizetni, kiköltözni vagy azt választod, hogy egyfolytában dolgozol pihenés nélkül elvesztegetve a huszas éveidet, vagy a szüleiddel maradsz és spórolsz sokáig. (Toxikus szülők:( )

márc. 3. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szüleimmel maradtam, de nem jött annyi össze. Mire lett egy kis pénzem, megugrott a lakásár a négyszeresére a rohadt CSOK miatt. 43/f
márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
nehéz de én már kint vagyok hálég
márc. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

"Lehetetlen lakást venni, albérletet fizetni,"


A magad nevében beszélj, attól hogy te csóró vagy ez még nem általános.


18 évesen mentem koliba egyetem alatt, 21 évesen kezdtem teljes állásban dolgozni diplomázást követően (hálózati mérnökként), 24 éves koromra már vettem falun lerobbant családi házat + felfújható medencét, mert teljes home officeból dolgozom. Se albérletet nem kell fizetni, se a szülőkkel együtt lakni, a magam ura vagyok, a fizetésem nagyrészét simán félre tudom tenni, teljes high life, így már 28 éves koromra vettem Újpesten egy 2 szobás erkélyes, felújított lakást. Tehát rendelkezem egy vidéki családi házzal és egy budapesti lakással mindezt segítség vagy támogatás nélkül, mert pacek ember vagyok és siránkozás helyett tanultam, képeztem magamat, munkahelyet váltottam, hogy versenyképes legyen a bérem mellette pedig kellő időt fordítottam a szórakozásra 😎

márc. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

"Újpesten egy 2 szobás erkélyes, felújított lakást"

Az alsó hangon 32 M.

Mellette fenntartottad magadat és a házat.

4 év alatt kerestél 40 M-t kezdőként, minden hátszél nélkül?

márc. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

5 éve,mikor 28 éves voltam vásároltam meg a lakásomat.

Volt megtakarításom+családi segítséggel+hitel


21 éves korom óta dolgoztam,otthon éltem a szüleimmel 28 éves koromig.

Albérletbe soha nem mentem el


Nem kell egy nagy lakásra gondolni,garzon 25m2 régi tégla társasház.

Az elmúlt években pedig lassacskán ahogy volt pénzem mindig valamit újítottam rajta.


Ha majd esetleg lesz valamikor feleségem vagy gyerekem akkor majd lehet váltani nagyobbra,de egyenlőre nekem megfelel

márc. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

"5 éve,mikor 28 éves voltam vásároltam meg a lakásomat.


Volt megtakarításom+családi segítséggel+hitel"

Ja, azt értem.

Azt hittem, meg tudtad venni.

márc. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

"Nem kell egy nagy lakásra gondolni,garzon 25m2 régi tégla társasház."

Hát azt írtad, 2 szobás!

Azt tudom, hogy lehet mini lakásokat is venni, még 4-6-8-18 nm-eseket is, ezért nem szóltam volna semmit, ha amit írsz, abba a halmazba bele lehetne érteni akármilyen pindurkát is.

De 2 szobás az alsó hangon 45 nm.

márc. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

"+családi segítséggel"


"Tehát rendelkezem egy vidéki családi házzal és egy budapesti lakással mindezt segítség vagy támogatás nélkül, mert pacek ember vagyok és siránkozás helyett tanultam, képeztem magamat, munkahelyet váltottam, hogy versenyképes legyen a bérem"

márc. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

5# válaszoló vagyok


6-7-8#

Fogalmam sincs,hogy miről beszéltek


Egyértelműen leírtam azt,hogy garzon lakasom van ami 25m2.


Hol írtam azt hogy 2 szobás 45m2 a lakásom?


Hol írtam azt,hogy rendelkezem egy családi házzal...?

márc. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Jaja. A pacek emberünk bele zavarodott a saját hazugságaiba. Valószinűbb, hogy egy mamahotelos incel írogat, nyolc osztállyal.
márc. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!