Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Huszas évek, nehéz kiköltözni,...

Huszas évek, nehéz kiköltözni, nektek is?

Figyelt kérdés
Lehetetlen lakást venni, albérletet fizetni, kiköltözni vagy azt választod, hogy egyfolytában dolgozol pihenés nélkül elvesztegetve a huszas éveidet, vagy a szüleiddel maradsz és spórolsz sokáig. (Toxikus szülők:( )

márc. 3. 23:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

Az élet lemondásokról és kompromisszumokról szól! Általában tenni kell a célok megvalósításához!

Szóval mindig is szerettem volna egy 2-3 éves Porsche 911et, de 4-5 éves Octavia lett belőle🤷.


26 éves koromig tanultam 33 éves építkeztem szülői segítség és állami támogatások nélkül egyedül állóként. Igaz mama hotelban laktam, addig amíg el nem készült a ház, 34 évesen külön költöztem. 5 évet "elvett" az életemből a ház, szerintem megérte, és akinek van az hasonlóan megtette a szükséges dolgokat, hogy legyen neki.

Persze az önerő gyűjtésnek nincs látszatja, és ez sokaknak nem bírja elviselni az egója. Na az ilyeneknek csak akkor lesz saját, ha kapnak egyet. Viszont amint épülni kezd, az feltünést kelt...

márc. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nem mindenkinek van olyan agya, hogy menő mérnök, vagy ügyvéd legyen. Az emberek zöme középiskola után megy dolgozni.
márc. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

9: Azt hittem a szövegkohézióból, hogy az 5. az a 4.-re válasz.

Akkor sztornó.:)

márc. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem könnyű nyilván de ha esetleg van egy társad ketten könnyebb.
márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
Nehéz. De meg lehet oldani. Tudatos tervezés kell hozzá a pénzügyekben. Egyetem után fél évet maradtam otthon amíg dolgoztam. Kb 2 milliós kezdőtőkém volt az ösztöndíjakból amivel ki is tudtam koltozni es maradt belole. Azóta albérletet fizetek. Nem 3 szobás erkélyes klímás de van hol lakni, egyedül
márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó is az egyetemmel jön. XD
márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Oké nem egyetem. Az edzőmnek érettségije van, 22 éves koráig epítkezéseken dolgozott hogy fussa a képzésre. Megcsinálta, elhelyezkedett és 24 évesen felköltözött egy kis faluból Budapestre.
márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%

"4 év alatt kerestél 40 M-t kezdőként, minden hátszél nélkül?"


Nem kezdőként kerestem annyit, hanem több éves tapasztalattal, ha figyelmesen elolvasod akkor láthatod, hogy 21 éves voltam amikor munkába álltam és 28 évesen vásároltam a lakásomat (24 éves koromban már medior pozit töltöttem be, 26 éves koromban pedig senior). Keress rá nyugodtan a Senior Network Engineer bérekre.

márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem diploma kell a saját házhoz, csak akarat, és szándék a megvalósításához.

Manapság már egy jó fodrász is keres annyit, mint egy átlagos mérnök, én szakmunkás beosztottként is megkeresem ezt a pénzt, de inkább többet....

Ha itthon nem megy, ki kell menni külföldre, az önerő gyűjtésének idejére. Utánna haza, és lakáshitellel már meg is van oldva. Vagy kell itthon másodállást vállalni ezen időszakra. Rengeteg a lehetőség , csak sokan még munka helyet sem mernek váltani, nemhogy vállalkozásba kezdjenek vagy kimenyjenek külföldre.

márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
2 külön embernek válaszolgattok. Véletlenül mind2 28 évesen vett lakast, de attól meg nem ugyanaz a 2 ember.3as és 5+9 két külön ember.
márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!