Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi pénz megy el havonta...

Mennyi pénz megy el havonta ételre, szükséges háztartási elemekre havonta, egy főre egyedül reálisan?

Figyelt kérdés
A reális alatt azt értem, hogy egy átlag kereset mellett minden túlzásokat nélkülözve mennyiből lehetséges egy normális háztartást a rezsi és a bérleti díjak nélkül fenntartani? Túlzások alatt pedig nagyjából ezt értem: már a harmadik bontatlan csomag kerül be a spejzbe ugyanabból. Bio zöldségek, különleges sajtok, különlegességek kerülnek a kosárba akár napi szinten. Naponta akár több fogásos ebédek készülnek, akár egzotikus alapanyagokból. Na értitek. Szóval egy átlagos 1-2 napi főzés normál magyaros ételek, középkategóriás termékek, csak ami tényleg szükséges. (Félre értés ne essék, nincs azzal baj, ha valaki megteheti, engem csak az érdekelne, hogy aki nem teheti, az mennyiből tud gazdálkodni havonta.
ápr. 6. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Testméretfüggő.

Egyik ember 40 kiló, másik 140.

40-100 000 Ft-ig.

ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kb 80 egy nonek es 100 egy ferfinak a kaja ha mindent te fozol

Kb 10 haztartasi dolgok

ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!