Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Felszívódott az albérlőm, mit...

Felszívódott az albérlőm, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Beköltözött a cuccaival aztán elérhetetlenné vált. Kifizette az első hónapot, és akkor belementem, hogy a kauciót később tegye le, amikor az előző helyéről visszakapja a pénzt (eh, tudom..).

A lakásban azóta nem járt, telefonon elérhetetlen három hete. Az adatai elvileg megvannak, de elérni nem tudom. Facebookon nem találtam.

Kulcscsere, tegyem félre a cuccait és hirdessem meg a lakást amint lejár a "fedezete"? (pár nap múlva). Nem kevés cuccról van egyébként szó. Meg jogilag vitatható lépés..

Jelentsem a rendőrségen?


ápr. 8. 09:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Küldtem neki tértivevényes felszólítót és jövőhéten felveszem a kapcsolatot a rendőrséggel. Kacifántos sztori és nem akarok részleteket írni, de tényleg elképzelhető, hogy le van tartóztatva.
ápr. 13. 19:34
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült valami azóta?
ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen sikerült felvennem egy kapcsolatot egy jó ismerősével, aki elszállítatta a cuccait. Annyit tudok hogy előzetesben van, remélhetőleg ezzel az ügy részemről lezárva. Szerződésünk gyakorléatilag nem volt, amúgy pedig ő tartozna nekem, de most "csak" pár tízezer forinról van szó.
ápr. 23. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!