Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért olyan drágák az albérlet...

Miért olyan drágák az albérletek debrecenben mint Budapesten amikor a keresetek általában minimálbér körül vannak?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 13:22
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
ápr. 11. 14:42
 12/36 anonim ***** válasza:
88%

10: De ha már kell valamilyen végzettség a munkához, szakmunkásképző vagy érettségi akkor a garantált bérminimum vonatkozik rá.

Hát ha még magasabb végzettség is kell!

ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Térjünk vissza az alberletarakra ami az eredeti kérdés.
ápr. 11. 14:46
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
11: "Akkor jár egy magyar dolgozónak a minimálbér helyett garantált bérminimum, ha olyan pozíciót tölt be munkahelyén, ami végzettséget, szakképesítést vár el (nem az egyén végzettsége számít, hanem a pozíció kiírása)."
ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
53%
13: Én megválaszoltam a 6.-ban, hogy semmi összefüggés nincs a 2 közt, miért lenne?
ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
87%

Kereslet, kínálat. Ha kiveszik drágábban is, akkor miért adjam ki olcsóbban?

Majd ha nem veszik ki a meghirdetett áron, akkor lejjebb viszem a bérleti díjat.

Ez így működik. 🤷🏻‍♂️

Egy 2 szobás lakást adtam ki nem rég, felújítva, és mielőtt megnézték volna élőben, már le is foglalózták.

ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
65%

"Térjünk vissza az alberletarakra ami az eredeti kérdés."


Az eredeti kérdés pedig már eleve hazugságot tartalmaz. Aztán jössz és még azt is be akarod adni nekünk, hogy olyan munkakörben, ahol legalább garantált bérminimumot kellene keresned, még minimálbért sem kapsz.


Ha meg TÉNYLEG ez a helyzet, hogy aprópénzt kapsz zsebbe, akkor olyan balf*sz vagy, hogy inkább ne fogj olyan adatelemzésbe, amire a kérdés utal.


Inkább azon kellene elgondolkoznod, hogyan keress többet.

ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Lilluci27 ***** válasza:
31%

[link]


nem olyan drágák mint Budapesten.

ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
41%
Az, hogy Pesten mennyi azt nem tudom (és nem is érdekel), viszont ma kiadtam egy másfelest (igaz, nagyon jó helyen és jó állapotban felszerelve). Egy fél nap alatt(!) hárman jelentkeztek, megversenyeztettem őket, a nyertes 200-ra licitálta az árat... és örült neki. (800 a nettója)
ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
46%

Reszben az egyetemistakra ra vanna cuppanva a penzehes civisek es helyi alfoldiek, akik tobb szaz eve itt nyomorognak, es eleve is itt nagy volt a csorosag... most hogy felpezsdult kicsit a varos es a penzehes rektor is evrol evre emeli az egyetemi helyeket, foleg a kulfoldi egyetemistanak, igy nagyon nagy a fizetokepes kereslet az alberletekre, mikozben aki teheti, es zsugori penzehes hajdu, orommel kiadja a kecojat nekik.

En is egyetemista vagyok naluk. Dobbenet mik mennek.

ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!