Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyedül, minimálbérből panelba...

Egyedül, minimálbérből panelban albérlet hogy lehetséges? Ez a jövő?

Figyelt kérdés

Még egyetemre járok, vidéki nagyvárosban, viszek otthonról hetente kaját, annyira nem lakom messze (de azért bejárni nem tudnék), tehát az útiköltség kb. 10k. Csak azon gondolkozom, hogy otthon nincs nagyon munka, tehát szüleimnél nem lakhatok majd, itt meg... felnőttek nem szoktak lakóközösségeket létrehozni, amennyire tudom:D, vagyis többen bérelni egy bérlemény, úgyhogy nem tudom mi lesz. Párom nincs, szóval az sem opció. A panel meg szó szerint eszi a pénzt, nem lehet kikerülni innen. Eddig kb. 55k-ból éltem havonta, de most nem egyedül bérlem, nem vagyok mindig ott (kevesebb rezsi és kaja). Leginkább szendvicsen élek mondjuk. Útiköltség meg: ha ritkábban is járok haza, mondjuk egy hónapban egyszer, drágább lesz, mert felnőtt jegy oda-vissza + itteni felnőtt bérlet.

Nincs remény? Nem értem, hogy tudja egy egyedülálló fenntartani a bérleményt minimálbérből (vagy kicsit többől), ami azért baj, mert ha majd nekem kell, akkor sem fogom tudni, hacsak nem adtok valami használható tanácsot!:)


2014. dec. 23. 07:59
 1/1 kovpet ***** válasza:

Egyetemi végzettséggel azért nem minimálbért fogsz keresni.

Párod is lesz előbb vagy utóbb.

És de, a felnőttek is szoktak szobát bérelni, ha úgy adódik :)

2014. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!