Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért olyan drágák az albérlet...

Miért olyan drágák az albérletek debrecenben mint Budapesten amikor a keresetek általában minimálbér körül vannak?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 13:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
68%

*egyetemistaknak

(hozzateszem, kozben a mi osztondijaink evtizede nem emelkedtek es fele annyi, mint Budapesten...)

ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
49%
Ja es 19 a penzehes mucsai mintapeldanya, ahogy latom! Roluk beszelek... pesti arak alfoldi szinvonalon, tipik magyar lopo tempo.:))
ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
42%

22 - Ó, te kis neoprimitív zsenicsökevény, hát miért nem veszel magadnak lakást?

Vinnyogni tudsz, dolgozni nem?

Az "alföldi színvonal" az agyad színvonala, suttyóka.

ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
76%

Debrecenben nem mindenkinek a fizetése van a minimálbér körül. Neked minimálbér de sokaknak 400+ ezer a nettója.


Debrecen egyetemváros. Az ország távoli pontjaiból jönnek a gazdag szülők gyerekei tanulni ide. Ezen szülőknek nem okoz gondot havi 150 ezret kifizetni a gyerekük albérletére míg egyetemista.

Plusz a külföldi egyetemisták is simán kifizetik azt az albérletárat ami neked már sok.


A te alacsony fizetésed nem azt jelenti hogy Debrecenben megfizethetetlenek lennének az albérletek.


Kereslet kínálat törvénye miatt ami neked megfizethetetlen az másnak meg megfizethető aprópénz.

ápr. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
22%

19: Hol hirdettél?


Hogy lehet fél nap alatt kiadni? Fél nap alatt meg se írom a szerződéstervezetet, nemhogy átbeszéljük, átírjuk ás aláírjuk... ÉS hol van akkor még a közjegyző...?

ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
15%

#25


Szerződés? Közjegyző? Hol élsz te? Jó hogy már nem bejelentkezhessek tartózkodási helyként a bérleménybe... Meg aztán még adóznia is kelljen abból a csekély bérleti díjból...

ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
91%
26: Pesten. Bérbeadó vagyok és én is, meg mindenki, akit ismerek, így csinálja. És igen, mindenki adózik is.
ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
58%
26: És ugye vili, hogy attól kérdeztem, aki megcsinálta, nem tőled?
ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
53%
Vili. És akkor mi van?
ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
65%

25 - Az előző bérlő az egy éves szerződése lejártakor nem hosszabbította meg a bérleti jogviszonyt, mert vett egy házat.

Amikor kiköltözött, akkor rendcsinálás után feladtam több hirdetést.Közben felhívott az előző bérlő ingatlanosa, hogy ha megüresedett az albi, akkor neki lenne úgy jelentkezője. (vannak ilyen ügyes ingatlanosok is!) OK, de közben a hirdetésre is jött jó pár érdeklődő. Így összeszerveztem őket egy időpontra. Akkorára kinyomtattam a szerződés-tervezetemet.

A jelentkezők megnézték a lakást, és a tervezetet, és egymásra licitáltak. A nyertes azonnal kifizette a foglalót, az általa is jóváhagyott szerződés tervezetet élesítettük az adataival, kinyomtattuk, aláírtuk, kifizette a kauciót is, a költözésre kész lesz a közjegyzői okirat is.

A számlázás nem gond, mert a szamlazz.hu-n nekem folyamatosan van hozzáférésem, kb. 5 perc kiállítani a számlát.

Remélem megnyugodtál...:)

ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!