Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen szerszám szükséges egy...

Milyen szerszám szükséges egy albérletbe?

Figyelt kérdés

Egyedülálló nő vagyok, apám se tud jönni segíteni. Van csavarhúzó készletem, meg egy kihúzható meroszalagom...

Nyilván mivel albérlet, nagy volumenű dolgokat, felújításokat nem tervezek itt véghezvinni. Komolyabb gond esetén a tulaj segít, tehát drága gépet (pl. fúró) sem vennék.

Csípőfogót tervezek venni. Ezen kívül mi kellhet még?:)

Köszi



máj. 12. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kalapács helyett nekem bevált a husklopfoló


5ös voltam

máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk itt nem is szogelhetek szerintem sehova semmit :( legfeljebb önvédelmi fegyvernek jó 😅
máj. 13. 14:58
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ide tartozik de eszembe jutott mikor lakásba költöztem és nagyapámtól örököltem rengeteg szerszámot és anyáméknak nem kelet családiházba mert van minden és "rám sózták" van vagy 6 flex, 6 fúró , csiszológép na meg rengeteg csavar kalapács, festő, kőműves cucc...

Azzal van tele a tárolóm. Az egész lakónegyedet eltudnám látni szerszámmal.

Persze csavarhúzón kívül nem használtam eddig sok mindent.

Konyha szekrény ajtót meghúzni ha kotyog ilyesmire használtam.

máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!