Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Te melyiket választanád?...

Te melyiket választanád? Ismerőssel költöznél egy albérletbe drágábban vagy 2 ismeretlennel de sokkal olcsóbban?

Figyelt kérdés
Egyetem miatt albérletbe költözök és nem tudom melyik lehetőséget válasszam, ismeretlenekkel havi 28.000 lenne fixen, ismerőssel meg 35.000 körül. (19/L)
2012. jún. 24. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a döntést neked kell meghoznod, mi nem ismerünk Téged és az anyagi helyzetedet sem.


De ha én lennék ebben a helyzetben, akkor a következők alapján döntenék:

- megengedhetem magamnak a drágább albérletet?

- melyik albérlet milyen állapotban van és mennyire felszerelt?

- melyik van közelebb az egyetemhez?

- melyikben lenne esetleg saját szobám?

- mennyire könnyen tudok kiépíteni új kapcsolatokat, azaz mennyire könnyen jövök ki új emberekkel?

- biztos, hogy az ismerőssel akarok lakni, jól kijövünk egymással?

- tudunk valamit az ismeretlen lakótársakról (dohányoznak, mit tanulnak, stb.)?

- főbérlőkről tudunk valamit?

2012. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kerria ***** válasza:
Helyes az első kommentelő meglátása, ezek nagyon fontos részletek! Mennyire ismered az ismerőst? Megbízol-e benne? Ha erre pozitív a válaszod, akkor lehet a drágább mellett döntenék, de mindenképpen mérlegeld az első hozzászóló kérdéseiT!
2012. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!