Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pesten a Klinikák metrótól...

Pesten a Klinikák metrótól beljebb, a Práter utca, Baross utca környéki paneles lakótelep környéke mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Ott szeretnék kivenni lakást, de vidéki vagyok és így nem ismerem a környéket.


Köszönöm!



2012. júl. 27. 11:37
 1/7 Antimod ***** válasza:
Híresen a legrosszabb környékek egyike! A környéket elkezdték rehabilitálni, de még nem az igazi.
2012. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

háát, ha élni akarsz, ne lakj ott. mi egyszer jártunk arra kocsival. az utcán 10 éves kis minimaffiózók, cigányok, kosz, stb. ablak felhúz, ajtó bezár, gázba beletapos. kb ennyit mondtam az emberemnek, mikor megláttam az ottani állapotokat.


gondolom azért tetszett meg, mert marha olcsó. nem volt gyanús, h ennek oka van?

2012. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem, nem marha olcsó, egy ötössel rövidebb mint a többi lakás.
2012. júl. 27. 14:08
 4/7 Antimod ***** válasza:
Kérdezz csak nyugodtan más környékekről is, amit találsz!
2012. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Igazából szeptember hótól keresek albérletet barátnőm és saját részemre, max. 90.000 ft-ig rezsivel.

2012. júl. 28. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz környék! Én is néztem ott albit, de erősen gettó.
2012. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Leírom a tapasztalataimat, okulásul a következő kérdezőknek.


Négy évet laktam Kispesten, ami köztudottan szintén nem a legjobb környék. A négy év alatt sosem volt rossz érzésem (eltekintve egy két hordát a villamoson látva), sosem szólt hozzám senki egy rossz szót sem. Úgy gondoltam, mivel az sem egy frekventált rész és elég rossz híre van, így attól rosszabb már nem nagyon érhet.


Józsefvárosba egy meleg nyári napon mentem, bizony csicseregtek a madarak (már ami van), szórta a napsugarat a Napocska. A rétinégerek ki is használták ezt, félmeztelenül, gatyába tébláboltak, szotyiztak, méregették a járó kelőket a kapualjakból, mint a prédára váró sakál. Valószínűleg Nemecsek, Boka meg a többiek nem nagyon villogtatnák manapság az üveggolyóikat, hamar rajtuk ütnének. Fehér ember elvétve akadt, az is sietősen vonulva végig azt utcán, szem lehunyva. A környék legszebb része a panelnegyed volt, szóval gondolhatjátok milyen állapotban van a terület. Egyébként tényleg van szépen felújított, modern része, melynek szomszédságában lepusztult emberek és környék teszi színessé a panorámát.

Négy év Kispest után én nem mentem oda lakni, pedig nem voltak nagy igényeim.

2012. aug. 12. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!