Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten mitől olyan marha...

Budapesten mitől olyan marha drágák az albérletek?

Figyelt kérdés

Nem régen kerültem fel Szegedről a fővárosba egyetemre, és nem tudom megérteni, mire fel olyan drágák az albérletek. Aláírom, hogy a fővárosról van szó, ahol, rengeteg egyetem van, kultúrális és szórakozási lehetőség, de szerintem ettől függetlenül a legélhetetlenebb, pszichopatákkal teli, koszfészek az országban. Múltkor olvastam, hogy a SZIGONY UTCÁBAN!!! 10 nm-es szoba, rezsi nélkül havi 30 ezer, a szigonyban, ahova akkor nem költöznék, ha nekem fizetnének érte. Kisf@szom nem kéne???


Szegeden végeztem az alapképzést, az ottani albérletem rezsivel együtt volt 25, Szeged egyik legszebb, kertvárosi részén, 12 nm-es szoba, a ház mindennel fel volt szerelve, és szerintem Szeged egy nagyságrendekkel különb, emberibb hely a fővárosnál, sajnos a sulis dolgaim alakultak úgy, hogy rákényszerültem arra, hogy Budapestre kellett mennem.



2013. márc. 7. 09:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

bizony bizony. nem kell vernyogni. annyira azért csak nem szar hely ez a Bp, ha itt indult az a szak, ami neked kell.


hülyék mindenhol vannak, ezzel jobb ha már most megbarátkozol.

a kereslet határozza meg a kínálati árat. mivel itt sokan keresnek albit, így drágábbért ki lehet adni. tuti nem közgázt tanulsz, ha ilyenen háborogsz.


majd ha elvégezted az egyetemet (2db vacak évet csak kibírsz, nyáron nem is muszáj itt lébecolnod), akkor mehetsz vissza Szegedre, sok szerencsét az álláskereséshez! :)

2013. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az árakat a kereslet-kínálat határozza meg. Ahol csökken a lakosságszám, ott sok az üres, kiadatlan-eladatlan lakás, ott alacsonyak az árak. Ahol nő, de minimum stagnál a lakosságszám, ott magasak az árak, mert megveszik/kiveszik annyiért is.
2013. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Arra nem gondolsz, hogy a lakásárak sem ugyanazok mint vidéken?
2013. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
93%
bp is attól vacak, hogy az összes kisbugris feljön
2013. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!