Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 19éves srác vagyok különszeret...

Patkós kérdése:

19éves srác vagyok különszeretnék költözni szüleimtől havi 100. 000ft ot keresek egyedül menne nekem egy albérlet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg menne.Ennél kevesebb keresetből is élnek albérletben .Minden a kiadásoktól függ .
2013. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha jól beosztod a pénzed és ügyesen vásárolsz, plusz nagyobb mennyiségbe veszel kajára valót, és több napra főzöl akkor simán el leszel ennyiből, és ha mázlid van maradhat is valamennyi.
2013. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kezdetnek esetleg elég lenne egy szobát kivenni aztán meglátod mennyibe kerül saját magad eltartani és ha úgy van akkor egy kis lakást egyedül megpróbálni.Viszont minden esetbe kell a fűtéssel is számolni!az,hogy nyáron jól kijössz nem fogja azt jelenteni,hogy télen is úgy lesz. Az is elég lényeges,hogy azért szépen tudjál minden hónapba félretenni magadnak.Egyébként sokan élnek ennyiből, így neked is sikerülhet :)
2013. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztos menne egyedül is, de nincs valami dolgozó haver akivel együtt lakhatnátok? Akkor a rezsi+bérleti díj rögtön csak a fele lenne.
2013. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hat nem tudom. egyreszt fugg a lokalizaciotol es az alberlet aratol. meg, hogy mennyire tudsz sporolni. nekem nem menne:S
2013. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 kiad-lak ***** válasza:

HOL?

Nagyon nem mindegy. Bp-en egyedül kb. 40 ezerből meg van az önálló bérlet. A rezsi meg nagyon tág határok közt mozoghat.

2013. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Vidéken lakok Jász nagykun szolnok megye spórolni tudni fogok 25-30.000ért láttam pár albérletet még a tavasszal bele akarok vágni
2013. márc. 12. 12:59
 8/16 anonim válasza:

Azt csak te tudhatod, hogy neked milyen lakás feleleg meg. Vannak 30ért is, meg lehet lakótársat is keresni. Nekem biztos, hogy nem menne, mert amilyen lakásban és jól éreznèm magam, az 100nál kezdődik. Itthon megszoktam egy színvonalt, aminél lejjebb nem adom.

De ha neked megfelel egy olcsóbb is, akkor igen. De ezt miért itt kérdezed? Fogsz egy papírt és összeírod a kiadásaidat és máris meglátod.

2013. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ha nem vagy nagyigényű, menni fog! Persze, ha egy kicsit megszorulsz minden szülő aki teheti segít, no meg minden hazalátogatáskor ingyen kaja, meg élelmiszer amit anyuka csomagol.
2013. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én 110 ezer forintos nyugdíjból teszem ezt. Tény, kell néha találnom valami kiegészítő munkát, hogy ne vegetálás legyen..
2013. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!