Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ennyi pénzből tudok rendesen...

Ennyi pénzből tudok rendesen élni Budapesten egyedül?

Figyelt kérdés

A fizetésem 170-190 netto + 30eFt cafeteria.

Az albérlet 60e + rezsi + közös költség(11e). Ez olyan 110eFt kb(fogalmam sincs, hogy a rezsi mennyi, nagyjából olyan 40e-re számolok.

Szóval nagyjából 100e marad az étkezére, tisztálkodásra, ruhákra, internet stb. A kérdésem az lenne, hogy ennyi elég egy hónapra? Fogalmam sincs, hogy mi mennyibe kerül, így azt se tudom, hogy mennyibe kerül fenntartani magam.


Kösz a válaszokat.



2012. nov. 13. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, családok élnek ennek a töredékéből.

Én ebben a hónapban 98e fizetést kaptam. A hitelem "csak" 40e...

Szerintem az albérleted iszonyú drága, én biztos nem fizetnék rá ennyit, de te tudod. A maradék 100 bőven elég a megélhetésre.

2012. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen a lakás egy kicsit drága, de 15 percre van a munkahelyemtől újonnan felujított, berendezett, gépesített, nyugis normális környék mégis a központba van. Ha ezekkel a feltételekkel nézem, akkor még így is jó áron van.

Kösz a választ, kellett a megerősítés :)

2012. nov. 13. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Örülnék ha ennyiből kéne élnem, ha nekem 70ezerből sikerül mindennel együtt megélni, akkor 100-ból simán lehet havonta ruhatárat frissíteni.

Bár nekem nincs se albérlet, se hitel, "csak" rezsi, kaja, közlekedés.

2012. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nettő 420e a fizetésem, ebből 200e-t félre tudok tenni, a maradék kifutja a lakást (rezsivel kb. 80e), havi 50-60 ezret költök kajára, a többit meg erre-arra. Szóval igen, ki lehet jönni belőle.
2012. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
4-es válaszoló, mit dolgozol, ha publikus?
2012. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kontrollerként dolgozom.
2012. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi Budapesten 110 000 forintból élünk a párommal albérletben. Van egy autónk is ami napi szinten van használva...


Albérlet: 50 e

Rezsi: nyáron 15-20 e, télen 30 e körül

Internet: nekünk a HWR Telecom van. Ez korlátlan, és havi 2300 ft.

Élelmiszer: kb 30 e / hó

2012. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszarás azért, h azok keresnek a legtöbbet, akik az életben a legkevesebb tapasztalattal rendelkeznek?

Komolyan, aki külön, egyedül él, az hogy nem tudja, h mi mennyibe kerül? Azt, h mennyiből él meg? Alsós matematika az, h megnézi mennyit költött és annyi számára a megélhetés.

2015. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!