Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek havi 100e Ft...

Asdface kérdése:

Szerintetek havi 100e Ft fizetésből elélnék egyedül Debrecenben?

Figyelt kérdés

Albérletre gondoltam és minigarzonra.

Esetleg tippek ?

24 vagyok és saját lábakon szeretnék állni.


2012. jan. 31. 15:33
 1/8 anonim válasza:
Jaham, abból már el lehet éldegélni.
2012. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ÉS mennyi pénzem maradna magamra kb ?
2012. jan. 31. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Talan, en most megneztem Debrecenben az alberleteket, talaltam egyet 25e ft+ rezsiert. Nyaron a rezsi kijon 15 e ftbol telen ez van 25-30 e ft is a futes miatt. Szoval legrosszabb esetben is elmegy rezsire es alberletre 50 e korul, kb 25-30 e havonta a kaja es meg marad egy keves penzed egyeb kiadasokra. Nyaron termeszetesen jobb a helyzet ha teheted akkor nyaron picit probalj sporolni es konnyebb lesz majd telen a futesi szezonban.


Jah es a link ha erdekel :)


[link]

2012. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kaja abban az esetben ilyen draga ha nem sporolsz semmin es mindenbol a ,, legjobbat" legdragabbat veszed. Egyebkent kihozhato 20 e ftbol is ha odafigyelsz az akciokra :)
2012. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

azért a rezsi annál több...

számolj azzal, h télen azért a fűtés 20-30. számoljunk 25tel, a villany kb 6-7ezer, a víz 5ezer, a közös költség szintén 5 körül van, ez már kb 40ezer ft, erre rájön az albérleti díj, ami 25-30 körül van. már csak 30ezred marad, és gondolom kell neked tv, internet, ami szintén 5 körül mozog...

2012. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És még nem is ettem. :)
2012. jan. 31. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, és még nem vettél wc-papírt, papírtörlőt, mosogatószert, mosószereket, felszerelési tárgyakat a konyhába, fürdőbe, tisztálkodási és illatszereket, nem közlekedtél, nem vettél gyógyszert, újságot, nem hibásodott meg semmilyen műszaki cikked és még folytathatnám a sort.

Érdekes hogy ilyen kérdéseknél mindenki csak szűken a rezsit és élelmiszert számolja, pedig azon felül is vannak bőven kiadások.

2012. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CivisJoe75 válasza:
Vígan kijössz belőle.rezsi cakk pakk 50 rugó a többi life.
2012. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!