Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol találok olyan oldalt ahol...

Hol találok olyan oldalt ahol megtudom hirdetni a lakásomat kiadnám albérletbe de csak egy szobát, úgy mint általában az egyetemisták csinálják, hogy ne kelljen egyedül fizessen a rezsit, felesbe? Vagy mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Szeretnék sűrgösen kiadni egy megbízható személynek es (egy igényes nőre gondoltam)arra gondoltam hogy nem tudom fizetni egyedül a rezsit hosszú tavon kiadnám ,mint egy lakótars.

Már hallottam ilyenről a tv.ben hogy sokan össze költöznek kényszerből.

Angyalok hogy hogy oldják meg,de az idő is sürget .

Már arra is gondoltam hogy mi lenne ha facebookon kiírnám de ezt közhelynek tartom mert sok lesz a feleslegesen kivancsiskodó rosszindulatú barát .

Szerintetek ez jó ötlet?Mert per pillanat ezt a megoldást látom .



2013. máj. 5. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat ,nem Angyalok hanem agyalok.
2013. máj. 5. 18:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Jófogás.hu, Apród.hu, expressz.hu, ingatlan.com stb.

Sok sikert!

2013. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
és mennyiért adnád ki? engem érdekelne
2013. máj. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezernyi oldal van, ahol aprót adhatsz fel. Én is így találtam megfelelő (mmegbízható) bérlőt a házamra, amíg külföldön tartózkodom.
2013. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!