Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül Miskolcon egy...

Mennyibe kerül Miskolcon egy átlagos albérlet rezsivel és bérleti díjjal együtt (kb. ) (pl avason, vagy bárhol)?

Figyelt kérdés
Szeptembertől valószínűleg albérletbe kell mennem és kíváncsi lennék hogy kb. mennyi a rezsi+bérleti díj, hogy mégis mire számítsak.
2010. máj. 8. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyetemista leszel, érdemes összefogni ketten-hárman.Mi két éve kerestünk a fiamnak albérletet, akkor 35000+rezsiért adtak egy kis szobát. Ja, és háromhavi kaucióval. Végül 3 másik fiúval költözött egy lakásba, 15000+rezsi volt, és kéthavi kaució, amit a végén mondvacsinált okok miatt persze nem kapott vissza. Havonta kb.30000-et fizetett.
2010. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok még mindig. Próbálkozz az Uni-hotellel. 15000 havonta, és van internet is, kétágyas szobák.4 embernek jut 1 fürdőszoba, meg picike konyha.
2010. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Uni-Hotellel kapcsolatban csak annyit fűznék még hozzá az előttem szólóhoz, hogy gyakorlatilag a szobák kétágyasak, a ehhez tartozik a konyha, a fürdő pedig közös a szomszád szobával,ez köti össze őket.Én albérletes voltam(Avason,egy tök jó albérletben),tavaly fizettem külön szobáért fix 18ezret (2 másik lány lakott még a lakásban),ez nagyon olcsónak számít.Előtte pedig 25ezerért voltam (közös szobában egy másik lánnyal).Tehát nagyon változóak az árak.
2010. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat:)
2010. máj. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!