Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » FestĂŠst kinek kell fizetni?

FestĂŠst kinek kell fizetni?

Figyelt kérdés
3 ĂŠve kiadtuk alberletbe a hazunk. Nem volt frissen festve, de koszos sem volt, azota ugy laknak benne. Most ki akarnak festetni az alberlok es azt akarjak hogy mi fizessuk ki? hogy van ez szerintetek, kinek kell a festest allni?
2013. júl. 22. 21:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
mik ezek a fura a betük az fest és a 3 után?
2013. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1. Az ingatlan ÁLLAGMEGŐRZÉSE a bérlő kötelessége, de csak akkora hányadban, amennyire az a természetes használatból eredően megkövetelhető
2013. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha el akarnak öltözni és azért akarják kifesteni akkor pedig a szerződésben leirtak érvényesek
2013. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem akarnak elkoltozni.
2013. júl. 22. 22:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha ki akarják festeni, fessék, már ha te ezt megengeded nekik, mint tulajdonos. De neked miért kéne ezt fizetni? Írtatok szerződést amiben vállaltál ilyet? Gondolom nem... akkor kérdezd már meg tőlük, hogy milyen alapon várják el? Valamire csak hivatkoznak, nem? Kérdezd meg, hogy pontosan a szerződés melyik pontja alapján gondolják amit gondolnak.


Vagy csak szimplán jófejségből kéne neked fizetned?

2013. júl. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A tisztasági festést NEKED kell fizetni, de ha csak megunták és szeretnének egy új színt azt nekik kell. Persze megegyezhettek hogy felesben fizetitek, szerintem ez a legjobb megoldás.
2013. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miert kell nekem, mikor mar 3 eve ok lakjak, koszoljak? tisztan vettek at.
2013. júl. 23. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekik kell vigyázni rá, de festeni neked kell. Az más ha koszos miattuk.
2013. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
mivel a te lakásod neked kell festeni. én 3 évig laktam albérletbe, 1 havi kauciót azért nem kaptam vissza, mert elromlott a mikro és koszos volt a konyha fala, majd a tulaj még velem akarta kifizettetni a festést is. majdnem 1M Ftot hagytam ott neki a 3 év alatt, sztem abba belefér egy 50-60E-es festés. mellesleg azért éltem albérletbe, hogy ezeket ne nekem kelljen megcsinálni.
2013. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha a mikrot nem te tetted tönkre akkor nem kellett volna kifizesd. Nálunk is romlott már el bojler, tulaj fizette, nem mi, pedig mi használjuk.
2013. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!