Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Élnétek ugyanúgy, mint ahogyan...

Élnétek ugyanúgy, mint ahogyan az Éjjel Nappal Budapest lakói?

Figyelt kérdés
Lenne egy lakás, ahol egy baráti társasággal élnél együtt, ettől függetlenül mindenki élné a mindennapjait, de esténként lenne kikapcsolódás na meg bulik, stb..
2013. júl. 26. 09:35
 1/5 anonim válasza:
Igen, ha összejönne egy jó közösség... Én 4 évig kollégista voltam, úgyhogy van valami fogalmam az ilyen életről...
2013. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is :)

Tök jó lenne :/

2013. júl. 27. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár nem nézek ilyen műsorokat, de 5 évik voltam koleszos, meg elég sokan laknak úgy, hogy 3-4 haver, ismerős együtt. Egy idő után viszont nem lesz akkora buli, tekintve hogy egyre inkább saját életre vágysz, másrészt ahogy tapasztaltam, vannak örök szobatársak, de általánosabb az hogy ha haverral költözöl össze, akkor egy idő után pokolra kívánod.
2013. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kolis vagyok, eléggé hasonló életvitelt folytatunk. Nekem egyelőre nincs belőle elegem, pedig már így van egy ideje, imádom a pörgést meg nagyon toleráns személyiség vagyok.
2013. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.Pityu ***** válasza:
Ez így csak a TVben és néhány koleszos év alatt müködik szerintem.Nem életszerü, ez nem a valóság.
2013. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!