Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol találok olcsón albérletet...

Hol találok olcsón albérletet vagy apartmant, ami be van rendezve és nincs kaució?

Figyelt kérdés
Csak azért nem szeretnék kauciót fizetni mert ezzel már egyszer befürödtem, a lényeg hogy ha apartman akkor max 65.000, ha pedig albi akkor 40-45.000 ft tól ne legyen több, azért mert itt még mellé jön a közös költség, és egyéb kiadások az apartmanokban pedig nincs.

2013. júl. 31. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kaució nélkülit talán sehol .
2013. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hol? Már hogy a világ melyik részén?
2013. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kaució nélkül max szobát tudsz bérelni, ennél többet senki nem kockáztat. Ha egy fedél alatt élsz a tulajjal, akkor azonnal látja, ha tönkreteszel valamit, így meg tudja fizettetni. Most őszintén: te kiadnád bárkinek a lakásod úgy, hogy esetleg lelép és a nyakadon hagy egy lepukkant kéglit és kifizetetlen számlákat??
2013. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szexért szoktam kiadni mindnt!
2013. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyet valószínűleg sehol.
2013. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem javaslom. Kaució nélkül csak komolytalan, főleg átverős ajánlatokat fogsz találni, esetleg szobát ahogy írták.

Mi a baj a kaucióval?

2013. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pontosan.


Kaució nélkülit ki sem próbálnék, mert csak rosszakat hallottam róluk.


Aki korrekt az 2-3 havi kauciót kér.

2013. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!