Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van valami ötlet, amivel ez...

Van valami ötlet, amivel ez megoldható?

Figyelt kérdés
Idén leszek másodéves főiskolás. Nem kaptam kollégiumot, de egy idős néninél ingyen lakhattam, csak a rezsi felét kellett fizetni neki, és rendet tartani a lakásban, szóval nagyon jó helyem volt. A néni is aranyos, de egyedül van, unatkozik, és rengeteget beszél. Mikor hazaértem, utánam jött a szobámba, és volt, hogy addig beszélt, amíg le nem feküdtem aludni. A vizsgaidőszak egy rémálom volt, hiába mondtam neki, hogy tanulnom kell, mindig talált valami ürügyet, amivel bejött, és órákig beszélt, sokszor már maga mondta, hogy igen, tudom, tanulsz, de aztán mégsem ment ki. Most úgy áll a helyzet, hogy szeptembertől újra nála kéne laknom, a szüleim nem biztos, hogy tudnának fizetni egy albérletet, diákmunkából pedig nem tudom, sikerülne-e. Arra viszont gondolni se szeretek, hogy megint a néni történeteit kell majd hallgatnom minden este.
2013. aug. 12. 10:38
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:
És ez egyáltalán merre van, melyik városban, fiú vagy, vagy lány, stb... Elhiszem, hogy neked a néni forog a gondolataid közepén, de ha nem adsz néhány objektív információt, nem tudunk mit kezdeni a panaszoddal...
2013. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, Budapesten tanulok. Zala megyében lakom, így a bejárás semmiképpen sem megoldható.
2013. aug. 12. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne feladnod egy hirdetést, hogy szobát keresel X összegért. Szerintem ha másokkal-korodbeliekkel- kivennétek egy albit, tudnátok simán fizetni. Ne egyedül akarj megszakadni, beszélj össze azokkal, akik albiban vannak, érdeklődd meg, mennyibe kerül, van-e üres szobájuk! A néni biztosan aranyos, hogy befogadott, de így nem lehet sajnos tanulni(/bulizni). Azért remélem, jó szívvel válsz majd el tőle. :)
2013. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!