Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miskolc AVAS Szentgyörgy út...

Miskolc AVAS Szentgyörgy út mennyire veszélyes? Sok brazil van a környéken? Túl lehet élni? :D

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 16:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Profival szemben
2013. aug. 14. 16:16
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Az biztos hogy nem olyan már mint 2003-ban, manapság eléggé kiszámíthatatlan az ott tartózkodás, lehet egyik nap épségbe hazajutsz, másnap meg mentőt kell hívni mert megvernek, az évek óta ott élők már összeszoktak így velük nincsen olyan számottevő balhézás, de új embereket piszkálhatnak

Szerintem hanyagold az albérletet ott, ne ez legyen a fő spórolási szempont, a győri kaputól egészen felső majláthig millió albérlet van ahol nem érhet meglepetés


Ha nincs lehetőséged válogatni csak akkor próbáld meg

2013. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat!
2013. aug. 14. 22:56
 4/9 anonim válasza:
100%

A Szentgyörgyön lakom, és nem bántam meg, hogy pár éve itt vettem lakást.

A Szentgyörgy úton nem voltak MIK-es lakások, ezért a csaló Fészekrakók beköltöztetése (azóta egy részük ki is lett költöztetve) sem ezt az utcát érintette!


Nagyon fel van fújva ez az egész. Azok fújják fel, akik nem is itt laknak, nem is érintettek.

2013. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
68%

Túl élni mindent túl lehet. :) Más kérdés, hogy én nem itt vásárolnék magamnak mondjuk családi fészket. Én egy ütemmel feljebb lakom. Szerintem este 9 után Miskolc nagy részén meg van a veszély faktor. :) De én például eleve nem ebből indulok ki. Nem foglalkozom vele, és az utóbbi négy évben még sosem volt ebből problémám, lekopogom.

Egyébként Miskolcon élsz vagy ide akarsz költözni?

Írj nyugodtan, ha van még kérdésed. :)

2013. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oda fogok költözni egy időre,úgyhogy csak albit keresek :) csak fél az ember,mert olyanokat lehet hallani...
2013. aug. 17. 10:57
 7/9 anonim válasza:
100%

Ne a hallomások alapján ítélj. Néhány évvel ezelőtt lehet, hogy nem itt kötöttem volna ki, ha azokra hallgatok. Most meg igazán jól érzem magam az Avason. :) Reméljük te is meg fogod szeretni. :)

5-ös válaszoló voltam.

2013. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A múltkor jártam arra nappal. Hát........................ Ha nappal ilyen tetkós kancigányok, meg fura élőlények vannak, nem kell kitalálnom, hogy este mifélék randalíroznak. Még akkor sem kelt semmi biztonságérzetet bennem, ha a buszmegálló egy percre van.
2013. aug. 22. 15:18
 9/9 anonim válasza:
100%

Fontos: a Szentgyörgy út elég hosszú.

A lenti részen tényleg nagyobb a "tetkós kancigányok" előfordulási valószínűsége, fent viszont minimális.

2013. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!