Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol keresek albérletet Budapes...

Hol keresek albérletet Budapesten? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már egy hónapja keresünk a netten, de eddig a legtöbb amit találtunk vagy nem vette fel a telefont, vagy már kiadta vagy kamu hirdetés volt. Ismertek egy megbízható közvetítőt vagy egy olyan oldalt ahol nincs túl sok átverés?
2013. aug. 31. 05:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Csepelen tudok neked kiadó lakást ! Érdekel ? akkor megkérdezem a kertészt, aki a parkunkat tartja karban. ő tudom, hogy kiadja a lakását
2013. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ingatlan.com Én ezen az oldalon kerestem albérletet, és teljesen megbízhatók voltak.
2013. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csepel sajnos nekünk messze van, az ingatlan.com-ot megnézem.


Kösz a válaszokért!

2013. aug. 31. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:

menj be egy normális, ismétlem normális ingatlanirodába, (ne ilyen zugirodákba, ahol csak pénzért állnak veled szóba) és kérd az ingatlanos segítségét. mutat neked pár lakást az adatbázisból, amelyik tetszik oda elvisz, és kiveheted a számodra legjobbat. pénzt kizárólag a tulajtól kérhet, mivel ő a megbízója. neked a lakbért és a kauciót kell fizetned, de azt sem az ügynöknek, hanem a lakás tulajának.

menni fog?

2013. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szeptember egyetemek és főiskolások elviszik az albérletek zömét. Sok szerencsét
2013. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!