Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A főbérlőm nem hajlandó a...

A főbérlőm nem hajlandó a lakásban 22 foknál melegebbet biztosítani fűtésszezonban, és csak ő tud hozzáférni a hőszabályozóhoz. Szerinte joga van ehhez, mit tehetek?

Figyelt kérdés
50 ezer Ft átalány díjat fizetünk télen nyáron a rezsire, és ha melegebbet akarunk akkor tízezrekkel többet kérne a 24 fokért. Azt mondja ha továbbra is balhézok ez miatt akkor kibővíti az albérleti szerződést a maximális 22 fok meleggel, ha pedig nem tetszik, akkor elköltözhetek, persze a kaukciót nem adja vissza mivel márciusig szerződve vagyunk. 50 ezer Ft átalányt fizetünk télen nyáron!!

2013. okt. 7. 21:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen bérlőt el kell zavarni :)) Kell neki minden de a végén meg nincsen pénze !! Ha minden bérlőnek teljesítettem volna az eszetlen igényeit , még én fizetem volna semmit érő életvitelüket ! A sok kerámiaváza itt tud okoskodni , de saját lakásra nem futja az esze :DDD
2013. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
36%

Azért a semminél többet ér az a bérlő, nélküle meg kellene dolgozni azért a pár tízesért havonta.


Aki azért tart lakást, hogy legyen valaki, akin zsarnokoskodhat, az meg is érdemli a csavargó bérlőt.

2013. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
# 32 Alig van kiadó lakás ! Egy gagyi hirdetésre is vagy tíz ingatlanos , és vagy negyven albis jönne :)))) Sok a csiga ház nélkül lehet válogatni !!!
2013. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
31-es! melléfogtál, a semmitérő életemről annyit hogy valószínűleg egy havi fizetésem több mint a te éves jövedelmed és a budai villa bérleti díja is felérhet 3 havi fizetéseddel ha az értelmi szintedet nézem. Tudod a tisztességesen dolgozó bérlők tartják el az ilyeneket mint te aki úgy gondolod, hogy ha van egy lakásod akkor te teszel szívességet a bérlőnek,pedig neki köszönheted hogy jut csirkemellre vagy a lakás törlesztőrészletére. Valószínüleg azért nem fizetnek a bérlőid a végén mert látják hogy ha ekkora s.fej vagy akkor biztos be fogod húzni a 2 havi kaukciójukat is amit már valószínüleg az első hónapban magadra költöttél és komoly veszteséget jelentene visszafizetni. Amúgy azóta 24 fok van a házban mert kib.tam a tulajt mint macskát szrni és megtanítottam hogy hol a helye mint főbérlőnek, veled is megtenném szívesen.
2013. nov. 7. 11:52
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
Az 50e ft-on ,, meg a stílusodról lerí ki lehetsz :))))) Nekem ha egy bérlő csak ilyenre gondol repül mint a győzelmi zászló :/ Az vigasztal te így fogsz megszáradni XDDDDDDD
2013. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!