Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Reggel 4 fok volt az albérlete...

Reggel 4 fok volt az albérletemben. Mit csináljak, vegyek hősugárzót (és verjem vele fejbe a főbérlőt)?

Figyelt kérdés
A főbérlőknek már szóltam jó párszor, semmi... Szerintem ezek eszkimók... Még szerencse, hogy a macskámnak van bundája. De sajnos nekem nincsen. A takaróm jéghideg, a vécéülőke szintén. Alig merek ráülni mert nagyon felfázós vagyok, fürdeni meg egy hete csak a munkahelyemen fürdök - még szerencse, hogy van rá lehetőség -, mert még meghalnék tüdőgyulladásban. Próbálkoztam a sütővel fűtéssel, de féltem, hogy megfulladok. Hősugárzó sokat fogyaszt? Vagy (Mondjuk nekem mindegy, mert én ugyanannyit fizetek...) Vagy valami egyéb ötlet? Máshova nem tudok költözni, mert ennyiért tuti nem kapok máshol albérletet. 18L
2013. nov. 15. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy lakásban laksz velük?Nem fűtenek?Radiátorod van?Lehet el van zárva,nézd meg.
2013. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egy házban, külön lakásban. Feltételezem náluk sincs fűtés, ha nálam nincs, ezért gondolom, hogy eszkimók. A radiátor tuti nincs elzárva, mert néha szokott meleg lenni, csak nagyon ritkán... Egyébként ilyen vegyes tüzelés van, kazánházzal, fával meg mindennel.
2013. nov. 15. 10:50
 3/19 A kérdező kommentje:
Már ellenőrizték is a radiátort, mikor először szóltam. Azt mondták várjak, majd bemelegszik. Várom azóta is... De azért már csak november közepe van.
2013. nov. 15. 10:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Úúristen :D Ez elég borzasztó lehet . Mi már jó régóta fűtünk . Vegyél ilyen kis hősugárzót ,nem drága : [link]

Hát azért fogyaszt,de ha azt mondod,hogy te ugyanannyit fizetsz,akkor ez több a semminél. Meg nem is olyan halk.

2013. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

mindenesetre a humorodat díjazom, jó a hozzáállásod :)


ajánld fel, hogy majd te megrakod a kazánt ... és vegyél hősugárzót, ha ugyanannyit fizetsz

2013. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél hősugárzót, nagyon jól betudja fűteni a szobát. Amúgy igen, sokat fogyaszt.
2013. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor veszek egyet, köszi. Remélem is, hogy sokat fogyaszt és sokkot kapnak mikor meglátják a villanyszámlát.
2013. nov. 15. 11:36
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy bérled a lakást, hogy a fűtést a főbérlő állja, akkor hívd át először, hogy nézze meg a hőmérőt! Aztán, ha nem lép, akkor vehetsz egy hősugárzót, bár szerintem a villanyradiárot jobb.
2013. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Na! :) Villanyradiátor
2013. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is villanyradiátort vennék, avagy olyan hősugárzót, ami nem ventilátoros, ne keverje a port állandóan.
2013. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!