Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Reggel 4 fok volt az albérlete...

Reggel 4 fok volt az albérletemben. Mit csináljak, vegyek hősugárzót (és verjem vele fejbe a főbérlőt)?

Figyelt kérdés
A főbérlőknek már szóltam jó párszor, semmi... Szerintem ezek eszkimók... Még szerencse, hogy a macskámnak van bundája. De sajnos nekem nincsen. A takaróm jéghideg, a vécéülőke szintén. Alig merek ráülni mert nagyon felfázós vagyok, fürdeni meg egy hete csak a munkahelyemen fürdök - még szerencse, hogy van rá lehetőség -, mert még meghalnék tüdőgyulladásban. Próbálkoztam a sütővel fűtéssel, de féltem, hogy megfulladok. Hősugárzó sokat fogyaszt? Vagy (Mondjuk nekem mindegy, mert én ugyanannyit fizetek...) Vagy valami egyéb ötlet? Máshova nem tudok költözni, mert ennyiért tuti nem kapok máshol albérletet. 18L
2013. nov. 15. 10:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen település , nálunk reggel hatkor volt a kinti hőmérséklet 8c- fok :DDDD

De egy hősugárzós kaland után nem hiszem , hogy ugyanannyit fogsz fizetni . Az rengeteget eszik lehet arra számitasz a tulaj még dob rá neked pénzt ott lakjál neki ingyen XDDD

2013. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
Na várjál! Ha a bérbeadó vállalta, hogy fűti a lakást és mégsem teszi meg, akkor az albérlő kénytelen valahogy megoldani a szitut. Lehet, hogy célszerű lenne egy pár rövid videofelvételt készíteni a hőmérőről, hogy igazolni lehessen a lakás fűtetlenségét. Azért vidót, mert azon látszik, hogy nem a hűtőből vetted ki, hanem tényleg konstans egyenletes értéket mutat.
2013. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ágymelegítőt is ajánlom, nagyon kellemes találmány! :)
2013. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
# 12 Nem akarok Németországgal példálózni de ott úgy spóroltak a szálásóadók MINDENHOL ! Hiába mondtuk picit fázunk ,,, a válasz : Fel kell öltözni télen ez nem Magyarország=bohémia :)))
2013. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
# 13 Jó ötlet az ágymelegítő ! Nekem a 20-35 wattos szabályozható vált be a nagyobb fogyasztású többi nagyon forró .
2013. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 fiftififti válasza:
Radiátor le van légtelenítve? Lehet hogy fűtenek, csak levegős a rendszer!
2013. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Captain Hindsight válasza:
59%
én feldarabolnák minden bútor és tüzet raknák a szoba közepén
2013. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Captain Hindsight Van ilyen fideszes rejtett cigány népcsoport az országban ! :DDD
2013. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Captain Hindsight XDDDDDDDDDDDDDDD Neked még a helyesírás is nehéz! Vagy alsós vagy ????? :DDDDDDDDDDD
2013. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!