Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Elhoznád vagy otthagynád az...

Elhoznád vagy otthagynád az albérletben az alábbiakat?

Figyelt kérdés
Ezeket mind én hoztam, most költözünk új lakásba (sajátba), ahol még semmi sincs. Az alábbiakat elhoznád vagy otthagynád, ha te vitted volna oda: mosogatószer, tisztítószerek, mosószer, öblítő, felmosó, seprű, mikroszálas portörlő, szivacsok, papírtörlők, seprű? A tulaj szerint hagyjunk ott mindent (bár ő ezt az általunk vásárolt bútorra is mondta és azt tuti nem fogjuk). Mindig rendesen fizettünk, kedvezményt sose kaptunk, olyankor se, amikor 3 hónapig nem is voltunk a lakásban.
2014. jan. 24. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Azt hozd el, amit szívesen hozol el, jóérzéssel.
2014. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A tiéd, azt csinálsz vele, amit akarsz.
2014. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ami az enyém, azt természetesen elvinném. Nem is értem, miért kellene otthagyni!?
2014. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Arra hivatkozott a tulaj, ha elviszem, akkor nem lesz a következő lakóknak felmosójuk. Holott nekünk sem volt annak idején, az nem zavarta???
2014. jan. 24. 21:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne is foglalkozz vele, nem normális.
2014. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem a tulaj hol él a maga kis világában.


Ami az enyém, és szükségem van rá, vinném.

2014. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Amit te vittél oda, ne hagyd ott.
2014. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

"Arra hivatkozott a tulaj, ha elviszem, akkor nem lesz a következő lakóknak felmosójuk."


Én megkérdezném a tulajt, hogy szerinte ez vajon engem mennyire érdekel? Egyet tippelhet.

2014. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sok bérlő lecserél valamit függöny, WC ülőke, felmosó, energia takarékos izzó hagyományosra :) stb. De a RÉGIT NEM HAGYJA OTT ha lelép ! Tehát ki örülne annak ha valaki mindent kidobálna, elajándékozna , és funkció csökkenten adná vissza a bérleményt . Egy bérbe adó annak örül ha amit berakott visszakapja ! Ki örülne egy kiürített , üres lakásnak amit lehet egy fél évvel ezelőtt , a 111-dik hosszútávú:) jelentkezőből egynek kiadott :DDD
2014. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
ha én vettem oda,akkor elvinném a következő lakásomba őket,nem hagynám ott őket.akkor ott hagynám,ha előő albérlő vagy a tulaj vette.
2014. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!