Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 90. 000 ft-ból meg lehet élni...

90. 000 ft-ból meg lehet élni egyedül albérletben?

Figyelt kérdés
a lakbéren, kaución és a rezsin kívül mikre kellene kiadni és mennyit kb? most repülnék ki otthonról, ezért nem vagyok otthon az egészben, előre is köszi a válaszokat

2014. febr. 14. 13:31
 1/9 A kérdező kommentje:
tudom, hogy kell kaja, telefonszámla jobb esetben internet tv de nem tudom mennyi lenne (a telefonszámlát kivéve)
2014. febr. 14. 13:36
 2/9 anonim ***** válasza:
A kaja... attól függ mennyit és mit eszel
2014. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jah,de azt kihagytam,hogy ha nem 50+rezsiset nézel akkor simán kiférsz egy hónapba és ha nincsenek extra igények egy kevéskét félre is tudsz tenni....de itt az a lényeg mennyiért is tudsz albérletet szerezni
2014. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
A leírtakon kívül még arra kell költened amire neked szükséged van. 90ezerből szerintem vígan meg lehet élni, ha találsz egy albérletet normális áron.
2014. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hol. Nálunk a legolcsóbb (és egyben legkisebb) albérlet 18-9 ezer forint havonta + rezsi. A rezsink mindennel együtt olyan 25 ezerből kijön. (fűtés, hideg, melegvíz, áram, közös költség, internet, kábel tv)

Tehát a havi kötelező kiadás nagyjából 44-5 ezer forintot visz el. Ennyiből meg lehet élni, telefonszámlával együtt.

Ellenben, ha Pesten akarsz ugyanekkora lakást bérelni, az kb 45 ezer+rezsi.

Emellé jön a tömegközlekedés még pl.

2014. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat, különös nagy igényeim nincsenek, amire sokat kell költeni, dohányzom de arról le tudok mondani ha muszáj.

Nem Pesten szeretnék albérletbe menni, egy átlagos nagyságú városba, panelba

2014. febr. 14. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:

meg lehet élni, de pont nullára fogsz kijönni szerintem.

gondolom kell buszbérlet is, telefon-internet számla, gyógyszer, néha egy új ruha (turiban olcsóbb, de ingyen ott sem adják).


szóval legalább havonta egy 10es az "egyéb" kategória.


gondolkozz egyelőre csak egy szoba bérlésében, ott majd meglátod hogy bírod beosztani a pénzed, tudsz-e továbblépni.

2014. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szűken.
2014. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, szobát nem szeretnék bérelni nem tudnék idegenekkel egy lakásban élni
2014. febr. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!