Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyiből jönne ki Budapesten...

Mennyiből jönne ki Budapesten legolcsóbban az albérlet egy személyre?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
egy szobat mar 15-20ezer korul tudsz berelni
2014. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem nagyok az igényeid,bérelhetsz félágyat is,és ha csinos lány vagy,akkor semmibe se fog kerülni.
2014. febr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a tulajnál laksz a félszobában, akkor havi 30ból kijössz rezsivel együtt. ezen felül csak kaját, bérletet, tisztálkodószereket kell venned.
2014. febr. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én zuglóban bérlek egy 34 négyzetméteres lakást egyedül (egyedül is élek benne) 30.000 a bérleti díj, és rezsivel együtt 50-55.000ft között fizetek. Beköttettem a kábel tv-t meg a netet, úgyhogy 6400ft az még erre pluszban rájön. Normális a főbérlőm, takaros, jó elosztású tiszta kis lakás. Szerintem ennél olcsóbban lakást egymagadnak nem nagyon lehet találni. Amúgy ezt a lakást én az aprod.hu-n találtam. Én minden nap keresgéltem, így találtam rá erre is. Azt kell végiggondolnod, hogy ennyi pénzt rátudsz e fordítani vagy sem. Ha igen, akkor megéri belevágni, mert sokkal jobb egyedül lakni mint idegeneket kerülgetni. Ha meg később lesz párod sima ügy lesz az összeköltözés, nincs lakótársi macera...:) 26/L
2014. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen a fél ágyas válaszolónak is igaza van, nem kell lepontozni, nem egy hirdetést láttam ahogy "szobatársat" kerestek idősebb férfiak, vagy direkt nőknek kb bagóért adnak ki albérleteket, szobákat, még olyanról is olvastam hogy ha takarít, akkor még bérleti díjat sem kell fizetnie...


De általánosságban 25-30-ért olyanokat lehet találni, hogy 2-en vagytok egy szobában, saját szobáért 35-40 körül szoktak kérni jobb helyeken, és akkor ez még nem is nagy szoba csak kis lyuk...esetleg 30-35 között is vannak, de ez az alja. Meg ugye nem mindegy hogy hol, belvárosiak drágábbak, ami olcsóbb az meg balhés helyen van, vagy épp külső kerületben ahonnan meg baromi sok idő lehet beutazni a városközpontba, egyetemekhez.


15-20 négyzetméteres szobákért már 45-50-60-at is el szoktak kérni, ilyen szempontból már érdemes elgondolkozni egy kis garzonon, ahogy fentebb írták, az 60-70-től már akad, és akkor teljesen a magad ura vagy.


Az árakat rezsivel együtt értettem.

2014. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!