Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Havi 120 ezerből meglehet...

Havi 120 ezerből meglehet lenni egy albérletben? 20/F

Figyelt kérdés

Annyi lenne az egész, hogy igazából párommal össze költöznénk és nem tudom , hogy 120 ezerből mennyire lehet kijönni (+25-30 ezer ez változó a 120 az fix)

Tudom ez nagyon személy függő de szeretném meg tudni , hogy ennyiből ki e jönnénk.

Székesfehérvár Dunaújváros Budapest.



2014. ápr. 1. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Kispest, 69nm2, bútorozott, 45e+rezsi most volt 95e cakkum-pakk. ki lehet jönni, csak spórolósan...
2014. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ha 95 csak az albi reizsstül hogy jössz ki 120-ból spórolósan? Épp hogy eszel, aztán annyi, egy forintod se marad. De hó végére még akkor is jó esetben csak vajaskenyér van...
2014. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
hát mondjuk tudni kell, hogy mikor mit venni :) pl nem mindennap főzni marha húsból kaját ;)
2014. ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem mondhatod, én húst nem is eszem :) De akárhogy is számolom, 25.000 ft az étkezésre alig elég, és akkor bizony sok meglehetősen egészségtelen ételt eszik az ember, és azt is monoton körforgásban.


Persze ezt még ki lehet bírni, de ilyenre nem szabad kalkulálni. Ha egyszer megbetegszik, gyógyszerre sem marad pénze. Ha netán elromlik valami a lakásba, hogy cseréli ki (tegyük fel, hogy a saját tulajdonodról, bútorról vagy elektronikai eszközről van szó, amit nem érint a kaució). Egy forintot sem tud így félretenni az ember, és még benzinről vagy bérletről sem beszéltünk, ami azért igencsak szükséges egy városban.

2014. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

25000Ft egy hónapra az kb napi 800Ft, az nagyjából zsömle-felvágott-csapvíz szint...biztos nem lehetetlen, de nem is egy életcél.


Viszont az tuti hogy abból azért lejön még párezer, csak a bérlet 10 ezer, vagy azért mosni, fürdeni se árt néha...

2014. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!