Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakótársnak miért keres fiú...

Lakótársnak miért keres fiú fiút, lány lányt?

Figyelt kérdés
Nem vegyesen lenne egészséges?

2014. ápr. 26. 18:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökmindegy. Amikor kettesben laktam valakivel egy lakásban, akkor speciel mindig különböző neműek voltunk. Majdnem olyan volt, mint egy szomszéd, csak néha futottunk össze s évek alatt az egyikkel egyszer boroztunk. A végén mindkettőnknek volt párja, őket sem zavarta a dolog, de miért is zavarta volna?

Amikor többesben laktunk, akkor azt hiszem, az elején én voltam az egyetlen lány, utána jött egy pár, akkor már elég vegyesen voltunk.

Teljesen mindegy a lakótársam neme. S a lakótárs nem barát (bár jó, ha az, sajna nekem ilyen nem volt), én alig beszéltem az enyéimmel. Dolgoztam, kirándultam, otthon pedig jobbára a saját szobámban voltam.

2014. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Nem értek együtt a korábbi kommentekkel. Női lakótársam van, nincs köztünk szexuális kapcsolat, az csak bonyolítaná a dolgot. Mindketten végezzük a házimunkákat, főzünk magunkra és néha egymásra is. A vécéülőkét lehajtom, a mindenhol ott lévő kóbor hajszálakat elviselem, cserébe ő sem akad ki ha néha kifröccsen a sloziból valami vagy széthagyok ezt-azt a lakásban. Előnye meg rengeteg van, pl ő tud süteményt készíteni, én meg tudok javítani elromlott dolgokat a lakásban. Randik előtt/után mindig jól jön egy ellenkező nemű tanácsa/véleménye. Ha valamelyikünk kimerülten/szomorúan ér haza akkor meg kap egy ölelést. A fürdőszoba-használatból sem volt még gond, bár eltérő napszakban használjuk hosszabb ideig megbeszélés szerint. Szóval szerintem ez nem nemiség, hanem érettség kérdése, mindkét nemmel voltak már jó és rossz tapasztalataim együttélés területén.
2016. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%
Azt senki nem állította, hogy nem fordulnak elő ilyenek, csak azt, hogy nem ez a jellemző. Az emberek nagy többsége nem túl alkalmazkodó, és nem nagyon tudja tolerálni a másféle gondolkodást, viselkedést, életstílust. Nemen belül is hatalmas eltérések lehetnek, de a két nem között ezek még hatványozottabban jelentkeznek, ha az átlagot nézzük.
2016. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!