Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A Mátyás térről és környékéről...

A Mátyás térről és környékéről mit érdemes tudni? Közbiztonság, közlekedés, stb.

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm nemrég vett arrafelé lakást (József utca Mátyás tér felőli végénél). Bevallom, először kicsit féltettem a környék miatt. Azóta viszont sokszor jártam arra és nem volt semmi gond. A néha-néha megjelenő drogosok szerintem nagyobb probléma, mint a kisebbség. Persze nem azt mondom, hogy a közbiztonság kiváló, de jobb, mint a híre. A 99-es busz (Blaháról indul, illetve oda megy) pont ott áll meg mindkét irányban. A négyes metró két állomása is elérhető közelségben van. Én sokszor a József utcán szoktam végigsétálni a Nagykörútig (4-6-os villamos), az sincs 7-8 percnél több.
2014. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most újították fel, sokat javult az elmúlt pár évben, de azért még ráfér a javulás... Romák vannak, drogosok is. Nézz körbe, tudnál -e ott élni. Nem vészes hely azért.
2014. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, ti mikor jártatok arra, de sötétedés után életveszély az a hely. próbálj meg este 8-kor rágyújtani egy cigire, és figyeld a reakciókat... minimum 4-en rohamoznak meg, hogy adj cigit, 3-an, hogy adj pénzt, ha már cigire futja, és 5-en ugranak rád, ha nemet mersz mondani bármelyik kérésre.
2014. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Hármas, első vagyok. Változó, szinte minden időszakban jártam már arra a kora hajnaltól késő éjszakáig tartó intervallumban (hajnali 3-4 órától éjjel 1-2 óráig). Tényleg sokszor és soha senki nem állított meg, hogy ezt-azt kérjen. Egyszer jöttek utánam a hajléktalanok, de mivel 195 cm vagyok, nagyokat lépek, gyorsan lehagytam őket :)
2014. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó egy környék...Ott nem lehet cigivel vagy mobillal a kézben mászkálni.
2014. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eléggé megoszlanak a vélemények, ennyire durva környék lenne?
2014. jún. 3. 11:48
 7/9 potyike ***** válasza:
100%
semmivel nem rosszabb,mint az Almási tér,vagy a Klauzál tér,vagy a Felszabadulás tér éjszakai órákban.Ha az ember ácsorog,nézelődik,biztosan megszólítja egy k...va lány,vagy éppen fiú szolgáltatását felajánlva.
2014. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert az Almassy es foleg a Klauzal sokkal jobb de a Matyi sem para,vannak tezsvirek,de el vannak ok egymassal
2014. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Felszabadulás tér nincs már.

Mátyás tér - volt sokkal szarabb, de most is szar.

2014. júl. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!